Вівторок, 29.09.2020, 11:55
Вітаю Вас Гість | RSS

Ков'язький навчально-виховний комплекс
(загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів –дошкільний навчальний заклад)
Валківської районної ради Харківської області

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 118
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » 2016 » Вересень » 22 » Змагання зі спортивного орієнтування
20:53
Змагання зі спортивного орієнтування

21 вересня на території Баранівського лісового масиву проводились районні змагання зі спортивного орієнтування, приурочені до міжнародного Дня туризму.                                                                                                                 Наш заклад брав участь у змаганнях складом 2 команд. Задовго до заходу учасники пройшли ретельну підготовку, що не змогло не позначитись на результаті. Так перша команда виборола І командне місце, а друга команда посіла ІІ загальнокомандне місце. В особистому заліку маємо такі результати:

Захаров Олександр (11 кл)- І місце                                                                              Семененко Роман ( 7 кл)- ІІ місце                                                                          Вокзальний Максим (6 кл)-ІІІ місце                                                                                      Більський Владислав (7 кл)- І місце                                                                                               Ткаченко Анастасія (9 кл)- І місце                                                                    Глечковська Юлія (7 кл)-І місце                                                                                 Савчеко Тетяна (6 кл)- 5 місце                                                                                    Болтенкова Яна (7 кл)-ІІ місце                                                                                              Салащенко Дмитро (8 кл)- 13 місце                                                                                Ляхов Олександр (8 кл)- І місце                                                                              Воловик Сергій (9 кл)- 4 місце                                                                                           Суровикін В'ячеслав (9 кл)- ІІІ місце                                                       Яковлєв Богдан (8 кл)-5 місце                                                                                    Костіцина Валерія (8 кл)- ІІ місце                                                                                  Логоха Яна (8 кл)- 20 місце                                                                                                   Лупа Валерія (8 кл)- І місце                                                                                     Назарько Юлія (7 кл)- ІІІ місце                                                                                   Блинчикова Анастасія (7 кл)- 5 місце                                                                                                     Бриль Денис (5 кл)- 5 місце                                                                                        Яковлєв Антон (8 кл)- 16 місце                                                                             Крутій дмитро (9 кл)- І місце

 

Категорія: Туризм | Переглядів: 213 | Додав: Вадим | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Календар
«  Вересень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Copyright MyCorp © 2020
Конструктор сайтів - uCoz