Щорічно учні школи беруть участь у районних (обласних, всеукраїнських) олімпіадах з навчальних дисциплін, у спортивних змаганнях та виховних заходах, виборюють призові місця:
НАВЧАННЯ
І місце в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики серед учнів 8 класів посів Більський В. (вчитель Конотоп Л.В.).
І місце в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії серед учнів 8 класів посів Більський В. (вчитель Путінцева А.І.).
ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики серед учнів 8 класів посів Більський В. (вчитель Конотоп Л.В.).
ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії серед учнів 8 класів посів Більський В. (вчитель Борщ С.Г.).
ІІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики серед учнів 8 класів посів Більський В. (вчитель Конотоп Л.В.).
ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури серед учнів 8 класів посіла Мороз К. (вчитель Шаповал Н.Г.).
ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії серед учнів 9 класів посів Яковлєв Б. (вчитель Борщ С.Г.).
ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики серед учнів 9 класів посів Лойко Д. (вчитель Кострова В.М.).
ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії серед учнів 10 класів посів Школьник В. (вчитель Гаман С.О.).
ІІ місце в районному конкурсі «Екологічний бумеранг» посіла команда закладу у складі учнів 9 класу (вчитель Борщ С.Г.).
- Салащенко Д.
- Яковлєв Б.
- Яковлєв А.
ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ
ІІІ місце у районному етапі Всеукраїнських змагань з футболу «Шкіряний м’яч» серед хлопців 2004 року народження посіла команда хлопців у складі (вчитель Приходько М.М.):
- Семененко Р. – 8 клас
- Камишан В. – 8 клас
- Савченко В. – 8 клас
- Логоха В. – 7 клас
- Камишан Д. – 7 клас
- Пересада О. – 7 клас
- Офій Д. – 7 клас
ІІІ місце у районному етапі Всеукраїнських змагань з футболу «Шкіряний м’яч » серед хлопців 2007 року народження посіла команда хлопців у складі (вчитель Приходько М.М,):
- Любащенко Б. – 5 клас
- Поздняков С. – 5 клас
- Нехай Я. – 5 клас
- Савченко М. – 4 клас
- Дмітрієв Д. – 3 клас
- Войтенко Б. – 3 клас
- Лозко В. – 3 клас
ІІ місце у відкритому чемпіонаті Валківської районної ДЮСШ «Спорт для всіх» з футзалу серед дітей 2003-2004 р.н. (вчитель Приходько М.М.):
- Яковлєв Богдан – 9 клас
- Яковлєв Антон – 9 клас
- Салащенко Дмитро – 9 клас
- Семененко Р. – 8 клас
- Камишан В. – 8 клас
- Бердник Антон – 8 клас
- Бердник Андрій – 8 клас
ІІІ місце в районному етапі Всеукраїнських дитячих спортивних ігор «Старти надій».
1.Офій Дмитро- 7 клас
2.Логоха Владислав- 7 клас
3.Временко Віталій- 7 клас
4. Дмітрієв Денис- 7 клас
5. Салащенко Микола- 7 клас
6. Логоха Богдан- 7 клас
7. Вокзальний Максим- 7 клас
8. Савченко Тетяна-7 клас
9. Кедеш Аліна- 7 клас
10. Козинець Яна-6 клас
11.Попова Анастасія- 6 клас
12.Пересада Ірина- 6 клас
ІІІ місце в обласному етапі ВсеукраїнськихДитячих спортивних ігор «Старти надій».
1.Офій дмитро- 7 клас
2.Логоха Владислав- 7 клас
ІІІ місце у районному етапі Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт 2018» серед учнів закладів середньої освіти району, з комплексної естафети.
ІІ місце у Районному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)
ІІ місце в конкурсі «Впоряд» у Районному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)
І місце в конкурсі «Трейл-орієнтування» у Районному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)
І місце в конкурсі «Рятівник» у Районному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)
І місце в конкурсі «Відун» у Районному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)
І місце в конкурсі «Квест» у Районному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)
(вчителі Приходько М.М., Гаман С.О., Макаренко В.М., Борщ С.Г.):
- Яковлєв Богдан – 9 клас
- Яковлєв Антон – 9 клас
- Лойко Денис – 9 клас
- Костіцина Валерія – 9 клас
- Шатравка Аліна – 10 клас
- Сокольвяк Катерина – 10 клас
- Ортинська Дарія – 10 клас
- Коваль Віталій – 10 клас
ТУРИЗМ, КРАЄЗНАВСТВО
ІІІ місце у районних змаганнях з краєзнавчого практикуму – старша команда закладу (вчителі Приходько М.М., Гаман С.О., Путінцева А.І., Борщ С.Г.):
Склад команди:
1.Яковлєв Богдан – 9 клас
2.Яковлєв Антон – 9 клас
3.Салащенко Дмитро – 9 клас
4.Лойко Денис – 9 клас
5.Шатравка Аліна – 10 клас
6.Трохименко Марія – 9 клас
І місце у районних змаганнях з краєзнавчого практикуму – середня вікова команда закладу. (вчителі Приходько М.М., Гаман С.О., Путінцева А.І., Борщ С.Г.):
Склад команди:
1.Більський Владислав –8 клас
2.Семененко Роман – 8 клас
3.Бердник Антон – 8 клас
4.Болтинкова Яна – 8 клас
5.Назарько Юлія – 8 клас
6.Глечковська Юлія – 8 клас
І місце в районних змаганнях зі спортивного орієнтування (вчитель Приходько М.М.):
Склад команди, результати в особистому заліку:
- Більський Владислав –8 клас (1 місце)
- Семененко Роман – 8 клас (10 місце)
- Бердник Антон – 8 клас (9 місце)
- Болтинкова Яна – 8 клас (2 місце)
- Яковлєв Богдан – 9 клас (1 місце)
- Яковлєв Антон – 9 клас (12 місце)
- Салащенко Дмитро – 9 клас (5 місце)
- Логоха Владислав – 7 клас (6 місце)
- Шатравка Аліна – 10 клас (2 місце)
- Костіцина Валерія – 9 клас (1 місце)
- Барбалат Сергій – 7 клас (8 місце)
- Вокзальний Максим – 7 клас (1 місце)
І місце в районних змаганнях зі змагань з техніки пішохідного туризму(вчитель Приходько М.М.) старша команда:
- Яковлєв Богдан – 9 клас\
- Яковлєв Антон – 9 клас
- Салащенко Дмитро – 9 клас
- Лойко Денис – 9 клас
- Шатравка Аліна – 10 клас
- Костіцина Валерія – 9 клас
І місце в районних змаганнях зі змагань з техніки пішохідного туризму(вчитель Приходько М.М.) молодша команда:
- Більський Владислав –8 клас
- Семененко Роман – 8 клас
- Болтинкова Яна – 8 клас
- Бердник Антон – 8 клас
- Камишан В. – 8 клас
- Трохименко Марія – 9 клас
І місце з велосипедного туризму (вчитель Приходько М.М.) молодша команда 1.
- Камишан Вадим-8 клас
- Бердник Антон- 8 клас
- Бердник Андрій- 8 клас
- Сухарєв Володимир-8 клас
- Болтенкова Яна-8 клас
- Панченко Альона- 8 клас
ІІІ місце з велосипедного туризму (вчитель Приходько М.М.) молодша команда 2
1.Бриль Денис- 6 клас
2.Логоха Владислав- 7 клас
3.Сергієнко Давид- 6 клас
4.Степаненко Ростислав- 6 клас
5. Пересада Ірина- 6 клас
6.Козинець Яна- 6 клас
|