Четвер, 25.04.2024, 02:51

Головна » 2017 » Лютий » 8 » Змагання з волейболу серед команд хлопців та дівчат загальноосвітніх навчальних закладів району в рамках Спартакіади «Спорт протягом життя»

8 лютого 2017 року на базах Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та ДЮСШ «Спорт для всіх» відбулися змагання з волейболу серед команд хлопців та дівчат загальноосвітніх навчальних закладів району в рамках Спартакіади «Спорт протягом життя». Участь у змаганнях взяли дев’ять команд дівчат та десять команд хлопців. Всього сто дев’яносто учнів.
   Перемогу серед дівчат ЗНЗ І групи святкувала команда Старомерчицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІ місце зайняла команда дівчат – Шарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІІ місце  - Валківського ліцею імені О. Масельського.
  Серед команд дівчат ЗНЗ ІІ групи трійка лідерів виглядає таким чином: І місце – Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІ місце – Сидоренківська ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІІ місце – Новомерчицький НВК.
Переможцями серед команд хлопців ЗНЗ І групи стала команда Старомерчицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІ місце зайняла команда Шарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІІ місце – Валківського ліцею імені О. Масельського.
   Серед команд хлопців ЗНЗ ІІ групи І місце зайняла команда Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІ місце – Сидоренківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІІ місце – Новомерчицького НВК.

Категорія: Спорт | Переглядів: 397 | Додав: Вадим | Рейтинг: 0.0/0
1 MaxGabroTweld
Profit work! Thanx you concerning you job

«  Лютий 2017  »