П`ятниця, 19.04.2024, 01:29

Головна » 2017 » Березень » 24 » Засідання атестаційної комісії
Засідання атестаційної комісії

16 березня 2017 року відбулося засідання атестаційної комісії, де підведено підсумки атестації педагогічних працівників та бібліотекаря.

засідання атестаційної комісії

Ков’язького навчально-виховного комплексу (загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів – дошкільного навчального закладу)

16.03.2017 № 4

Присутні: 7 чоловік:

Голова атестаційної комісії:

Шаповал Н.Г. – директор навчально-виховного комплексу

Заступник голови атестаційної комісії:

Данильченко Ю.О.

Члени атестаційної  комісії:

Кострова В.М.

Путінцева А.І.

Гаман С.О.

Нехай О.В.

Войтенко О.О.

Відсутні: немає.

Порядок денний:

1. Про матеріали з питань атестації педагогічних працівників –Данильченко Ю.О.
  2. Про прийняття рішення (у межах своєї компетенції) про відповідність педагогічного працівника займаній посаді, присвоєння кваліфікаційних категорій (про відповідність раніше присвоєним кваліфікаційним категоріям) – Шаповал Н.Г.

1. СЛУХАЛИ:

Данильченко Ю.О. – заступника голови атестаційної комісії, яка ознайомила присутніх із матеріалами з питань атестації педагогічних працівників згідно з п.1.Типового положення про атестацію педагогічних працівників України.

УХВАЛИЛИ:

1. Педагогічним працівникам взяти до уваги інформацію.

2. СЛУХАЛИ:

Шаповал Н.Г. , голову атестаційної комісії, з інформацією про прийняття рішення (у межах своєї компетенції) про відповідність педагогічних працівників займаній посаді, присвоєння кваліфікаційних категорій (про відповідність раніше присвоєним кваліфікаційним категоріям), що черговій атестації у 2017 році на даний термін підлягають педагогічні працівники та бібліотекар відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників України, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 06 жовтня 2010 року № 930 і зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 14 грудня 2010 року за № 1255/18550, зі змінами і доповненнями, затвердженими наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 20.12.2011 р. № 1473 і зареєстрованими в Міністерстві юстиції України від 10.01.2012 р. № 14/20327, наказу відділу освіти Валківської районної державної адміністрації від 16.09.2016 №181 «Про утворення атестаційної комісії ІІ рівня при відділі освіти Валківської районної державної адміністрації та атестацію педагогічних працівників Валківського району у 2016/2017 навчальному році», наказів закладу від 16.09.2016 №191 «Про створення атестаційної комісії та атестацію педагогічних працівників у 2016/2017 навчальному році» та від 07.10.2016 року №203 «Про атестацію педагогічних працівників у 2016/2017 н. р.».

ВИСТУПИЛИ:

Данильченко Ю.О. – заступника голови атестаційної комісії, яка доповіла про те, що всі терміни вивчення системи роботи вищезазначених учителів та бібліотекаря дотримано, відвідані уроки, виховні заходи. Оформлено належну документацію. Маємо всі матеріали для проведення атестації.

УХВАЛИЛИ:

1. За результатами таємного голосування членів атестаційної комісії закладу освіти педагогічні працівники, які атестуються, відповідають посаді, яку займають, та атестовані такі педагогічні працівники:

1.1.Приходько Микола Миколайович, вчитель фізичної культури, присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії».

1.2.Головко Тетяна Іванівна, вчитель світової літератури та російської мови, відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст першої категорії».

1.3.Балабан Олена Василівна, вчитель біології, присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії».

1.4. Козаренко Людмила Володимирівна, вчитель-логопед, присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії».

1. За результатами таємного голосування членів атестаційної комісії закладу освіти бібліотекар відповідає посаді, яку займає, та атестована:

2.1. Трохименко Олена Павлівна відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст першої категорії», встановити 11 тарифікаційний розряд.

3. Порушити клопотання перед атестаційною комісією ІІ рівня про атестацію на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «Спеціаліст вищої категорії» Путінцевої Алли Іванівни, вчителя хімії та біології.

4. Здійснювати оплату праці педагогічних працівників, бібліотекаря згідно з рішенням атестаційної комісії з дня її засідання (бухгалтерії відділу освіти).

З 16.03.2017

Голова атестаційної комісії                                   Н.Г.Шаповал

Секретар                                                                   О.В.Нехай

Члени комісії:

Ю.О.Данильченко

В.М.Кострова

А.І. Путінцева

С.О.Гаман

О.О.Войтенко

Категорія: Атестація педагогічних працівників | Переглядів: 490 | Додав: Вадим | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2017  »