Понеділок, 28.09.2020, 07:42
Вітаю Вас Гість | RSS

Ков'язький навчально-виховний комплекс
(загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів –дошкільний навчальний заклад)
Валківської районної ради Харківської області

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 118
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » 2017 » Травень » 31 » Витяг з протоколу засідання педагогічної ради від 26.05.2017 №4
13:28
Витяг з протоколу засідання педагогічної ради від 26.05.2017 №4

Ков’язький навчально-виховний комплекс
загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад) Валківської районної ради Харківської області

Витяг з протоколу
засідання педагогічної ради 
від 26.05.2017 №4

Місце проведення: смт.Ков’яги 
Голова: Н.Г.Шаповал
Секретар: В.В.Володіна
Запрошені: немає.
Присутні: 17 осіб (список додається).

Порядок денний:

1. Про перевід учнів1-8 класів до наступних класів (Ю.О.Данильченко).

1 СЛУХАЛИ:
Данильченко Ю.О. – заступника директора з НВР, яка ознайомила присутніх з питанням «Про перевід учнів 1-8 класів до наступних класів», яка повідомила, що відповідно  до Закону України «Про загальну середню освіту», Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30.12.2014 № 1547, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14.02.2015 за № 157/26602, наказів Міністерства освіти і науки України від 20.10.2016 № 1272 «Про проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) загальноосвітніх навчальних закладів у 2016/2017 навчальному році», (зі змінами), Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015  № 762, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30.07.2015 за   № 924/27369, листів Міністерства освіти і науки України від 13.03.2017 № 1/9-149 «Про проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальних закладах у 2016/2017 навчальному році», від 09.06.2016 № 1/9-296 «Про структуру 2016/2017 навчального року та навчальні плани загальноосвітніх навчальних закладів», на виконання наказу Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації від 28.03.2017 № 89 «Про порядок організованого закінчення 2016/2017 навчального року та проведення державної підсумкової атестації учнів 4, 9, 11(12)-х класів загальноосвітніх навчальних закладів усіх типів і форм власності Харківської області», наказу відділу освіти Валківської районної державної адміністрації від 03.04.2017 №70 «Про порядок організованого закінчення 2016/2017 навчального року та проведення державної підсумкової атестації учнів 4, 9, 11(12)-х класів загальноосвітніх навчальних закладів району», з метою створення належних умов у загальноосвітньому навчальному закладу, що забезпечать безумовне дотримання порядку закінчення 2016/2017 навчального року і проведення державної підсумкової атестації, у встановленому порядку, здійснення контролю за виконанням навчальних планів та програм, а також за відповідністю освітнього рівня учнів і випускників вимогам Державного стандарту початкової загальної освіти та Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти, керуючись статтею 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»
ВИСТУПИЛИ: 
класні керівники 1-8 класів зі звітами про закінчення 2016- 2017 навчального року (звіти додаються).

УХВАЛИЛИ:
1. Перевести учнів 1-х класів до 2-х класів:
1.    Азанова Романа Віталійовича
2.    Азарову Анну Андріївну
3.    Азізбекян Анжелу Арманівну
4.    Броницького Глеба Олександровича
5.    Булгаку Олександра Юрійовича
6.    Головко Софію Сергіївну
7.    Голосняк Христину Олегівну
8.    Зайцева Дениса Романовича
9.    Іванського Артема Валерійовича
10.    Коваля Павла Сергійовича
11.    Коденко Ксенію Анатоліївну
12.    Козинця Артема Сергійовича
13.    Кондратенка Данила Сергійовича
14.    Конєва Єгора Сергійовича
15.    Майчук Поліну Андріївну
16.    Офія Данила Станіславовича
17.    Причину Дар’ю В’ячеславівну
18.    Сухарєва Владислава Сергійовича 
19.    Тетерятника Матвія Вячеславовича
20.    Босенка Сергія Антоніо
21.    Боцулу Анастасію Віталіївну
22.    Войтенка Дениса Володимировича
23.    Гладких Степана Ігоревича
24.    Гончара Олександра Руслановича
25.    Коваль Антоніну Іванівну
26.    Костенко Валерію Миколаївну
27.    Котляр Поліну Андріївну
28.    Кривошеєва Сергія Руслановича
29.    Кузікова Дениса Сергійовича
30.    Насрулаєву Олександру Олександрівну
31.    Офія Микиту Олексійовича
32.    Половика Юрія Віталійовича
33.    Твердохліб Олександру Олегівну
34.    Титаренка Кіріла Олексійовича
35.    Хащину Михайла Вікторовича
2. Перевести учнів 2-го класу до 3-го:
1.    Бандуріну Софію Георгіївну
2.    Бережного Артема Валентиновича
3.    Блинчикову Ярославу Олегівну
4.    Бондаренка Олексія Володимировича
5.    Бурмеху Альону Володимирівну
6.    Войтенка Богдана Анатолійовича
7.    Деркача Богдана Олександровича
8.    Дмітрієва Дмитра Дмитровича
9.    Дорохова Ярослава Сергійовича
10.     Лозка Вадима Олеговича
11.    Макаренко Валерію Олександрівну
12.     Манжелія Артема Володимировича 
13.    Нагайцеву Анастасію Віталіївну
14.    Парфенова Данила Віталійовича
15.    Половик Вероніку Віталіївну
16.    Половика Іллю Олексійовича
17.    Сагай Вероніку Анатоліївну
18.    Стельмащук Ксенію Сергіївну
19.    Стецюру Назара Станіславовича
20.    Титаренка Віталія Вікторовича
21.    Фомічова Іллю Романовича
22.    Луценка Михайла Сергійовича
23.     Степаненко Валерію Віталіївну
3. Перевести учнів 3-го класу до 4-го:
1.    Базюка Дениса Андрійовича
2.    Верещак Анастасію Романівну
3.    Ворошева Святослава Святославовича
4.    Карпову Оксану Максимівну
5.    Коваль Поліну Сергіївну
6.    Коденко Вікторію Сергіївну
7.    Костенка Дениса Олександровича
8.    Кузікову Олену Сергіївну
9.    Мазуріну Ірину Сергіївну
10.    Наумовича Олега В’ячеславовича
11.    Нестеренко Юлію Олександрівну
12.    Овчаренко Дар’ю Сергіївну
13.    Ортинського Даніїла Олександровича
14.    Романенко Софію Дмитрівну
15.    Савченка Максима Вячеславовича
16.    Сердюка Дениса Михайловича
17.    Соболєва Максима Олеговича
18.    Томановську Поліну Вадимівну
19.    Тращинського Дмитра Ігоровича
20.    Царьову Алевтину Андріївну
21.    Шнайдера Олега Павловича
4.    Перевести учнів 4-го класу до 5-го:
1.     Байрачну Вероніку Юріївну
2.    Білоконя Руслана Геннадійовича
3.    Боброву Анастасію Романівну
4.    Боцулу Ростислава Віталійовича
5.    Вечерко Каріну Євгенівну
6.    Вокзальну Аліну Віталіївну
7.    Головко Дар’ю Олександрівну
8.    Доценко Валерію Сергіївну
9.    Карпова Романа Максимовича
10.    Коваля Владислава Івановича
11.    Колотило Єлизавету Василівну
12.    Любащенка Богдана Романовича
13.    Майкова Богдана Геннадійовича
14.    Макаренко Таїсію Ігорівну
15.    Манжелія Артема Максимовича
16.    Мяснікову Дар’ю Сергіївну
17.    Насруллаєву Юлію Миколаївну
18.    Нехая Ярослава Сергійовича
19.    Офій Альону Олексіївну
20.    Палуна Микиту Сергійовича
21.    Позднякова Сергія Олеговича
22.    Снесарь Євгенію Романівну
23.    Сухарєва Володимира Сергійовича
24.    Телелейка Григорія Васильовича
25.    Тіщенка Данила Романовича
26.    Титаренко Наталію Вікторівну
27.    Фарманян Олесю Андріївну
28.    Флячинську Катерину Віталіївну
29.    Фомічова Данила Васильовича
30.    Шатравку Вероніку Віталіївну
5. Перевести учнів 5-го класу до 6-го:
1.    Азізбекян Альбіну Арманівну
2.    Балабана Богдана Сергійовича
3.    Босенка Максима Миколайовича
4.    Бриля Дениса Михайловича
5.    Данильченко Дарію Юріївну
6.    Клочко Катерину Олександрівну
7.    Козинець Яну Сергіївну
8.    Костенко Анастасію Олександрівну
9.    Мосолова Максима Вадимовича
10.     Пересаду Ірину Сергіївну
11.     Половик Вікторію Віталіївну
12.     Половика Вячеслава Олексійовича
13.     Попову Анастасію Олександрівну
14.     Салащенка Іллю Юрійовича
15.     Салащенка Миколу Юрійовича
16.     Сергієнка Давида Олександровича
17.     Степаненка Ростислава Віталійовича
18.     Супруна Владислава Вікторовича
19.    Чернікову Анастасію Олександрівну
6. Перевести учнів 6-го класу до 7-го:
1.    Барбалата Сергія Миколайовича
2.    Бондаря Максима Олексійовича
3.    Брюхович Марію Володимирівну
4.    Войтенка Вадима Олексійовича
5.    Вокзальну Марію Андріївну
6.    Вокзального Максима Віталійовича
7.    Временка Віталія Сергійовича
8.    Деветьярову Софію Олександрівну
9.    Дмітрієва Дениса Дмитровича
10.    Задніпрянського Богдана Сергійовича
11.    Камишана Данила Андрійовича
12.    Кедеш Аліну Сергіївну
13.    Копленко Нандіні Вінітівну
14.    Косюк Софію Сергіївну
15.    Котковця Дениса Олександровича
16.    Кузікова Дмитра Сергійовича
17.    Логоху Богдана Юрійовича
18.    Логоху Владислава Сергійовича
19.    Набойченка Максима Олеговича
20.    Ортинську Віру Олександрівну
21.    Офія Дмитра Станіславовича
22.    Перепелицю Дмитра Вікторовича
23.    Пересаду Олександра Олександровича
24.     Присяжнюк Дар’ю Миколаївну
25.    Савченко Тетяну Сергіївну
26.    Салащенка Євгенія Станіславовича
27.    Салащенка Миколу Миколайовича
28.    Симоненко Катерину Олександрівну
29.    Удовиченка Руслана Андрійовича
7. Перевести учнів 7-го класу до 8-го :
1.    Азарову Аліну Андріївну
2.    Бабенка Руслана Станіславовича
3.    Бердника Андрія Андрійовича
4.    Бердника Антона Андрійовича
5.    Більського Владислава Андрійовича
6.    Блинчикову Анастасію Олегівну
7.    Болтенкову Яну Миколаївну
8.    Глечковську Юлію Сергіївну
9.    Голосняка Антона Олеговича
10.    Камишана Вадима Андрійовича
11.    Копленка Нішанта Вінітовича
12.    Кухаря Микиту Олексійовича
13.    Литовку Вікторію Володимирівну
14.    Мороз Катерину Юріївну
15.    Назарко Юлію Андріївну
16.    Ортинського Богдана Олександровича
17.    Панченко Альону Олександрівну
18.    Потикун Марію Сергіївну
19.    Роженко Юлію Олександрівну
20.    Савченка Владислава Вячеславовича
21.    Семененка Романа Сергійовича
22.    Степаненка Дмитра Миколайовича
23.    Степаненко Оксану Сергіївну
24.    Супруна Данила Сергійовича
25.    Сухарєва Володимира Вікторовича
26.    Цибань Ірину Андріївну
27.    Чернишенка Сергія Борисовича
8. Перевести учнів 8-го класу до 9-го:
1.    Войтенко Дар’ю Анатоліївну
2.    Деркач Анастасію Олександрівну
3.    Кобу Ілону Олександрівну
4.    Коденко Яну Сергіївну
5.    Костенко Анастасію Миколаївну
6.    Костирка Назара Сергійовича
7.    Костіцину Валерію Віталіївну
8.    Куртяк Світлану Іванівну
9.    Логоху Яну Володимирівну
10.     Лойка Дениса Костянтиновича
11.     Лупу Валерію Олександрівну
12.     Ляхова Максима Олександровича
13.     Нехай Анжелу Віталіївну
14.     Салащенка Дмитра Валерійовича
15.     Трохименко Марію Олександрівну
16.     Шевченко Альону Василівну
17.     Яковлєва Антона Сергійовича
18.     Яковлєва Богдана Сергійовича

 

Категорія: Навчально-виховна робота | Переглядів: 223 | Додав: Вадим | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Календар
«  Травень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Copyright MyCorp © 2020
Конструктор сайтів - uCoz