Субота, 27.04.2024, 00:53

Головна » 2018 » Червень » 14 » Виконання Програми правової освіти населення Валківського району Харківської області на 2014/2018 роки

щодо виконання Програми

правової освіти населення

Валківського району Харківської області на 2014/2018 роки

Ков’язьким навчально-виховним комплексом

(загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад)

Назва напряму діяльності (пріоритетні завдання)

Зміст заходів Програми з виконання завдання

Інформація щодо проведеної роботи

1.Підвищення рівня правової підготовки та освіти населення району

Систематичне вивчення і аналіз стану правової освіти населення, безпосередня участь юристів у поширенні правових знань, вдосконалення та відпрацювання нових шляхів і методів її впровадження

11.05.2018 зустріч з представниками правоохоронних органів. Войтенко І.В. старший лейтенант, начальник сектору превенції патрульної поліції Валківського відділу поліції провів індивідуальні бесіди з учнями 6 класу Салащенком М. та Салащенком І., Сергієнком Д. з питання запобігання протиправної поведінки. Профілактична зустріч мала на меті інформувати учнів закладу про недопущення розв’язання конфліктів шляхом фізичного насильства

Здійснювати правопросвітницьку роботу шляхом розроблення та розповсюдження методичних матеріалів ( методичних рекомендацій, буклетів, пам’яток тощо) правової тематики

2. Формування у населення району схильності до право свідомого життя, насамперед у учнівської молоді

Сприяння створенню молодіжних правових клубів

Проведення  семінарів, «круглих столів», олімпіад,  лекцій, анкетувань, симпозіумів, конкурсів, вікторин, інтелектуальних змагань тощо на краще володіння правовими знаннями

З метою формування правової культури і правової свідомості на класних годинах і годинах спілкування вивчається «Конституція України», «Декларація прав людини», «Конвенція про права дитини», проводяться бесіди про поведінку в громадських місцях і в школі і правила поведінки для учнів 1-4 класів, 5-10 класів.

1-4 класи «Бесіди по вивченню Конституції України, Державної символіки», 9 клас: 12.04 «Права та обов’язки громадян України» 1-10 класи, 04.04 бесіда «Права і обов’язки школярів» 18.05  правові хвилинки в дитячому садочку 5-10 класи лютий 2018 бесіди «Профілактика тютюнопаління, наркоманії і алкоголізму. Виставка тематичної  літератури, історичних документів за темою «Я маю право» квітень - травень 2018 року Бібліотекар Трохименко О.П. Тематичні бесіди, засідання «круглих столів» «Правова абетка» квітень - травень 2018 року Класні керівники Засідання шкільних методичних об’єднань вчителів-предметників та вихователів «Проведення у  2018 році Року реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право» Січень 2018 року Керівники шкільних методичних об’єднань Ведення розділу «Я маю право» на сайті закладу квітень - травень 2018 Конкурс малюнків «Права дітей» 02.05.2018 Тренінг «Ні шкідливим звичкам» 04.04.2108 Макаренко В.М. 2-А, 2-Б Правова година«Дитина має право» Січень Вокзальна Ю.М., Нехай О.В. 9 клас Правовий турнір «Конвенція ООН про правах людини» квітень - травень Класна година «Президент України – глава держави» Гаман С.О. 8 клас Виховна година «Свої права ти добре знай» Квітень Макаренко В.М. 8 клас Виховна година «Права та обов’язки громадян України» Травень Басова В.В. 7 клас Правова година «Сімя – права і обовязки» 16.05.2018 Про шкідливість куріння та заборону куріння на території школи 21.05.2018 Кострова В.М. 6 клас Бесіда з учнями які не можуть встановити дружні стосунки у класі Макаренко В.М. 18.05.2018 8 клас Бесіда з учнями 6 класу за наслідками травматизму в школі, правомірна поведінка та безпечна поведінка на території закладу. 16.05.2018 Кострова В.М. Морально-правова експрес-гра «Подорож країнами закону, права і моралі» Квітень Володіна В.В. 5 клас Урок - гра«Школа прав дитини» Травень Котляр Н.О. 1 клас Урок-подорож «В країну Права» Квітень Мосолова Т.І.

Пришкільний табір «Берізка» «Проведено вступний інструктаж з техніки безпеки та правомірної поведінки з учнями які перебувають у шкільному таборі з 29.05 по 15.06.2018».

Лінійка для учнів пришкільного табору Берізка з питань вшанування Державного Прапора України та Конституції України – основного закону Української держави. 14.06.2018

Тематичний захід "Конституція України у моєму житті"

Конкурс патріотичного малюнка до Дня Конституції України

Забезпечення роботи лекторіїв з питань поширення моральних і правових знань, профілактики правопорушень серед неповнолітніх у навчальних закладах