П`ятниця, 26.04.2024, 02:03

Головна » 2014 » Жовтень » 20 » Про участь у І (районному) етапі Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в навчальних закладах системи освіти

Ков’язький навчально-виховний комплекс

(загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад) Валківської районної ради Харківської області

НАКАЗ

03.10.2014                                                                                                             №241

Про участь у І (районному) етапі

Всеукраїнського огляду-конкурсу

на кращий стан фізичного виховання

в навчальних закладах системи освіти

України

На виконання наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 23.04.2012  № 491 «Про Всеукраїнський огляд-конкурс на кращий стан фізичного виховання в навчальних закладах системи освіти України», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15.05.2012 за № 754/21067, наказу Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації від 26.09.2014 № 387 «Про проведення в Харківській області І (районного, міського) та ІІ (регіонального) етапів Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в навчальних закладах системи освіти України», наказу відділу освіти Валківської районної державної адміністрації від 30.09.2014 №185 «Про проведення у Валківському районі І (районного) етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в навчальних закладах системи освіти України», з метою підвищення якості навчально-виховного процесу, стимулювання педагогічних колективів до творчої роботи з фізичного виховання, популяризації здорового способу життя серед дітей та учнівської молоді, керуючись статтею 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»

НАКАЗУЮ :

1. Взяти участь у І (районному) етапі (Всеукраїнського огляду - конкурсу на кращий стан фізичного виховання в навчальних закладах системи освіти України у 2014/2015 навчальному році (далі - Конкурс) за номінацією:

«Кращий загальноосвітній навчальний заклад», відповідно до Положення про Всеукраїнський огляд-конкурс на кращий стан фізичного виховання в навчальних закладах системи освіти України, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 23.04.2012 № 491, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15.05.2012 за № 754/21067.

З 01.10.- 15.12.2014

3. Почупайлову Д.М., вчителю фізичної культури, подати на розгляд журі І (районного) етапу Конкурсу такі матеріали:

• заявку на участь у конкурсі за формою (додаток 1);
  • подання на участь до відділу освіти районної державної адміністрації за формою (додаток 2);
  • інформаційний лист навчального закладу за формою (додаток 4 до наказу відділу освіти );
  • фотоілюстрації, відеоматеріали (фрагментарний показ фізкультурно-оздоровчої роботи, яка проводиться в навчальному закладі). Інформація надається у форматах СD або DVD тривалістю не більше 15 хвилин.

До 05.01.2015

4. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор навчально-

виховного комплексу                                                            Н.Г.Шаповал

до наказу Ков'язького НВК

від 03.10.2014 №241

Прошу допустити

_____________________________________________________________

(найменування навчального закладу)

до участі у Всеукраїнському огляді-конкурсі на кращий стан фізичного виховання в навчальних закладах України.

Директор навчального _________________/_____________    /

закладу                         (прізвище, ім’я, по батькові)             (підпис)

М.П.

“___” _____________20__ р.

до наказу Ков'язького НВК

від 03.10.2014 №241

Подання

_______________________________________________________________

(найменування навчального закладу)

_______________________________________________________________

(район, місто)

на участь у Всеукраїнському огляді-конкурсі на кращий стан фізичного виховання в навчальних закладах України.

Директор_______________________________________________________.

(прізвище, ім’я, по батькові)

Вчитель (викладач, інструктор, методист) з фізичної культури_______________________________________________________

(прізвище, ім’я, по батькові)