П`ятниця, 29.03.2024, 18:06

Головна » 2014 » Квітень » 28 » Про підсумки проведення Тижня праці та безпеки життєдіяльності в закладі
Про підсумки проведення Тижня праці та безпеки життєдіяльності в закладі

Ков’язький навчально-виховний комплекс

(загальноосвітня школа І-ІІІ  ступенів – дошкільний навчальний заклад)

НАКАЗ

28.04.2014                                                                                                                   83

Про підсумки проведення

Тижня праці та безпеки

життєдіяльності в закладі

На виконання наказу директора від 22.04.2014 № 82 «Про проведення тижня з охорони праці та безпеки життєдіяльності», а також з метою забезпечення нормативів безпеки, гігієни праці та виробничої санітарії, підвищення рівня охорони праці, безпеки життєдіяльності, запобігання випадкам травматизму учасників навчально-виховного процесу з 22 до 28 квітня 2014 року в навчально-виховному комплексі проведено Тиждень з охорони праці та безпеки життєдіяльності.

Під час Тижня з охорони праці та безпеки життєдіяльності своєчасно проведено заходи відповідно до розробленого плану, а саме:

1) організована виставка тематичних малюнків учнів 1-4-х класів;

1. упродовж тижня діяла виставка книг “Чорнобиль – біль і скорбота України”;
  2. проведені протягом тижня тематичні бесіди згідно рекомендацій, зазначених у плані підготовки до Дня ЦЗ;
  3. виготовлені реферативні презентації на тему: “Дії людей в надзвичайних ситуаціях”;
  4. проведені навчальні заняття для вихованців в рамках Тижня безпеки;
  5. заходи відповідно до розробленого плану Дня ЦЗ;
  6. години спілкування в 1-11 класах на тему «Використання хімічних речовин на виробництві», присвячені Всесвітньому дню охорони праці.

Під час проведення комплексних заходів особлива увага приділялась створенню здорових та безпечних умов праці на кожному робочому і навчальному місці. Для цього, в межах оперативного контролю, був проведений огляд навчальних, спальних (дошкільний підрозділ) і виробничих приміщень навчально-виховного комплексу, поновлені куточки з охорони праці. Відпрацьовувалися елементи евакуації учнів і постійного складу працівників закладу.

Аналіз проведеного тижня свідчить, що учні і співробітники в цілому освоїли необхідні знання з охорони праці, пожежної безпеки, техніки безпеки і безпеки життєдіяльності, а також навички поведінки в умовах екстремальних ситуацій. Всі заплановані заходи проведені організовано, в установленні терміни і з дотриманням правил безпеки.

Разом з тим проведені заходи дозволили виявити ряд недоліків:

1. Легковажне відношення до особистої безпеки і безпеки оточуючих деяких учнів молодших класів.
  2. Відсутність належної зацікавленості деяких учнів старших класів до проблем безпеки на випадок надзвичайної ситуації.

На підставі вищезазначеного

НАКАЗУЮ:

1. Вчителям, класним керівникам прийняти до відома зауваження висловленні в ході аналізу проведення Тижня охорони праці.
  2. Начальнику штаба цивільної оборони – заступнику директора з навчально-виховної роботи ( Данильченко Ю.О.):

2.1. Посилити контроль за проходженням учнів 5-9 класів програми з курсу «Основи здоров'я», приділив особливу увагу виробленню практичних навичок дій в умовах надзвичайних ситуацій.

Квітень-травень 2014 року

1.

Квітень-травень 2014 року

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи,  Данильченко Ю.О.

Директор                                                                                       Н.Г.Шаповал

Категорія: Накази | Переглядів: 757 | Додав: Вадим | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2014  »