Четвер, 25.04.2024, 13:34

Головна » 2017 » Травень » 10 » Про підсумки проведення «Дня цивільного захисту» , комплексного об’єктового тренування та протипожежного  тренування
  1. Ков’язький навчально-виховний комплекс
  2. (загальноосвітня школа І-ІІІ  ступенів – дошкільний навчальний заклад) Валківської районної ради Харківської області

1. НАКАЗ

26.04.2017                                              Ков’яги                                                 № 57

Про підсумки проведення

«Дня цивільного захисту» ,

комплексного об’єктового

тренування та протипожежного

тренування

Відповідно до річного плану  закладу  26 квітня 2017 р. був проведений «День цивільного захисту», комплексне об'єктове тренування та протипожежне тренування. У підготовці і проведенні його взяли участь учні 2- 11 класів, учителі, технічний персонал.

У ході проведення Дня цивільного захисту, комплексного об’єктового тренування та протипожежного тренування були організовані виставки малюнків, плакатів, випущені стінні газети, проведені відкриті виховні заходи у 1 – 4, 5 – 11 класах. Особливий інтерес у учнів 1-4 класів викликав захід «Подорож у країну Небезпек». На високому організаційному і методичному рівні пройшов виховний захід, приурочений 31-річниці Чорнобильської трагедії, у розрізі заходу відбулася зустріч з односельцями-ліквідаторами аварії на ЧАЕС (учні 7 класу, класний керівник Макаренко В.М.), виступ агітбригади «Вогник».

Певну допомогу у підготовці уроків до «Дня цивільного захисту», комплексного об’єктового тренування та протипожежного тренування надала виставка методичної літератури, яка була організована під керівництвом бібліотекаря Трохименко О.П.

Визнати задовільними підготов­ку і проведення тренування з евакуації і гасіння умовної пожежі на об’єкті.

Високу підготовленість показали відповідальні за громадський порядок, евакокомісії, медичної  допомоги, пожежогасіння, які готові діяти за ввідними.

Разом з тим виявилася низка недоліків. Так, у деяких класах не було комплектів індивідуальних засобів захисту. Мало використовувалася наочна агітація, навчальна література.

НА КАЗУЮ :

1. За високу готовність і організоване проведення «Дня цивільного захисту», комплексного об’єктового тренування та протипожежного тренування оголосити подяку посадовій особі з питань ЦЗ НВК Данильченко Ю.О., класним керівникам:  Макаренку В.М., Мосоловій Т.І., бібліотекарю Трохименко О.П.

2. За активну участь у проведенні вікторини, занять і показ індивідуальних засобів захисту оголосити подяку учням 2-11 класів.

3. Посадовій особі з питань ЦЗ НВК (Данильченко Ю.О.):

3.1. Розробити заходи з усунення виявлених недоліків у підготовці НВК до практичних дій учасників навчально-виховного процесу  у заходах цивільного  захисту, внести необхідні зміни до планів цивільного захисту.

До  28.04.2017

3.2. Довести до колективу закладу зміст даного наказу.

4. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор навчально –

виховного комплексу                                                                      Н.Г.Шаповал

З наказом від 26.04.2017 №57 ознайомлена:

___________________ Ю.О.Данильченко

Категорія: Накази | Переглядів: 567 | Додав: Вадим | Рейтинг: 0.0/0