Субота, 19.09.2020, 19:11
Вітаю Вас Гість | RSS

Ков'язький навчально-виховний комплекс
(загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів –дошкільний навчальний заклад)
Валківської районної ради Харківської області

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 118
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » 2016 » Травень » 28 » Про переведення учнів 1-8, 10 класів до наступних класів
08:59
Про переведення учнів 1-8, 10 класів до наступних класів

Ков’язький навчально-виховний комплекс                                    (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів –дошкільний навчальний заклад)

Валківської районної ради Харківської області

НАКАЗ

27.05.2016                                              Ков’яги                                                  № 17-у

Про переведення учнів

1-8, 10 класів до наступних класів

 

 

Відповідно до Закону України «Про загальну середню освіту», Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30.12.2014 № 1547, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14.02.2015 за № 157/26602, наказів Міністерства освіти і науки України від 16.09.2015 № 940 «Про проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2015/2016 навчальному році», від 08.10.2015 № 1050 «Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 16 вересня 2015 року № 940»,  від 08.02.2016 № 94 «Про затвердження орієнтовних вимог до проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2015/2016 навчальному році», листа Міністерства освіти і науки України від 22.05.2015 № 1/9-253 «Про структуру 2015/2016 навчального року та навчальні плани загальноосвітніх навчальних закладів», Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 № 762, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30.07.2015 за № 924/27369, Положення про золоту медаль «За високі досягнення у навчанні» та срібну медаль «За досягнення у навчанні», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 17.03.2015 № 306, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 31.03.2015 за № 354/26799, наказу Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації від 07.04.2016 № 137 № «Про порядок організованого закінчення 2015/2016 навчального року та проведення державної підсумкової атестації учнів 4, 9, 11(12)-х класів загальноосвітніх навчальних закладів усіх типів і форм власності Харківської області», наказу відділу освіти Валківської районної державної адміністрації від 14.04.2016  № 104 «Про порядок організованого закінчення 2015/2016  навчального року та проведення державної підсумкової атестації учнів 4, 9, 11(12)-х класів загальноосвітніх навчальних закладів Валківського району», наказу по закладу від 19.04.2016 №60 «Про порядок організованого закінчення 2015/2016  навчального року та проведення державної підсумкової атестації учнів 4, 9, 11(12)-х класів загальноосвітнього навчального закладу», наказу по закладу від 25.05.2016 № 86 «Про випуск з навчально-виховного комплексу учнів 11 класу 2015/2016 навчального року та видачу атестатів про повну загальну середню освіту»,  з метою створення належних умов у загальноосвітньому закладі, що забезпечать безумовне дотримання порядку закінчення 2015/2016 навчального року, установленого нормативно-правовими документами, результатів річного оцінювання та результатів ДПА, відповідно до рішення педагогічної ради від 27.05.2016, протокол №5,

 

НАКАЗУЮ:

  1. Перевести до другого  класу таких учнів:
  1. Бандуріну Софію Георгіївну
  2. Бережного Артема Валентиновича
  3. Блинчикову Ярославу Олегівнну
  4. Бондаренка Олексія Володимировича
  5. Бурмеху Альону Володимирівну
  6. Войтенка Богдана Анатолійовича
  7. Деркача Богдана Олександровича
  8. Дмітрієва Дмитра Дмитровича
  9. Дорохова Ярослава Сергійовича
  10. Лозка Вадима Олеговича
  11. Макаренко Валерію Олександрівну
  12.  Манжелія Артема Володимировича
  13. Нагайцеву Анастасію віталіївну
  14. Парфенова Данила Віталійовича
  15. Половик Вероніку Віталіївну
  16. Половика Іллю Олексійовича
  17. Сагай Вероніку Анатоліївну
  18. Стельмащук Ксенію Сергіївну
  19. Стецюру Назара Станіславовича
  20. Фомічова Іллю Романовича

2. Перевести до третього класу таких учнів:

  1. Базюка Дениса Андрійовича
  2. Верещак Анастасію Романівну
  3. Ворошева Святослава Святославовича
  4. Карпову Оксану Максимівну
  5. Коваль Поліну Сергіївну
  6. Коденко Вікторію Сергіївну
  7. Костенка Дениса Олександровича
  8. Кузікову Олену Сергіївну
  9. Мазуріну Ірину Сергіївну
  10. Майданнікову Яну Миколаївну
  11. Наумовича Олега В’ячеславовича
  12. Нестеренко Юлію Олександрівну
  13. Овчаренко Дар’ю Сергіївну
  14. Ортинського Даніїла Олександровича
  15. Романенко Софію Дмитрівну
  16. Савченка Максима Вячеславовича
  17. Сердюка Дениса Михайловича
  18. Соболєва Максима Олеговича
  19. Томановську Поліну Вадимівну
  20. Тращинського Дмитра Ігоровича
  21. Царьову Алевтину Андріївну
  22. Шнайдера Олега Павловича

3. Перевести до четвертого класу таких учнів:

  1. Байрачну Вероніку Юріївну
  1. Білоконя Руслана Геннадійовича
  1. Боброву Анастасію Романівну
  1. Боцулу Ростислава Віталійовича
  1. Вечерко Каріну Євгенівну
  1. Вокзальну Аліну Віталіївну
  1. Головко Дар’ю Олександрівну
  2. Доценко Валерію Сергіївну
  1. Карпова Романа Максимовича
  1. Клюєву Карину Рамазовну
  1. Коваля Владислава Івановича
  1. Колотило Єлизавету Василівну
  2. Любащенка Богдана Романовича
  1. Майкова Богдана Геннадійовича
  1. Макаренко Таїсію Ігорівну
  1. Манжелія Артема Максимовича
  1. Мяснікову Дар’ю Сергіївну
  1. Насруллаєву Юлію Миколаївну
  1. Нехая Ярослава Сергійовича
  1. Офій Альону Олексіївну
  1. Палуна Микиту Сергійовича
  1. Позднякова Сергія Олеговича

 

  1. Снесарь Євгенію Романівну
  1. Сухарєва Володимира Сергійовича
  1. Телелейка Григорія Васильовича
  1. Тіщенка Данила Романовича
  1. Фарманян Олесю Андріївну
  1. Флячинську Катерину Віталіївну

 

  1. Фомічова Данила Васильовича

 

  1. Шатравку Вероніку Віталіївну

 

4. Перевести до основної школи таких учнів:

  1. Азізбекян Альбіну Арманівну
  2. Балабана Богдана Сергійовича
  3. Босенка Максима Миколайовича
  4. Бриля Дениса Михайловича
  5. Данильченко Дарію Юріївну
  6. Денисенко Анастасію Олександрівну
  7. Кисельову Вікторію Олексіївну
  8. Клочко Катерину Олександрівну
  9. Козинець Яну Сергіївну
  10. Костенко Анастасію Олександрівну
  11.  Лобас Катерину Юріївну
  12.  Логоху Дар'ю Миколаївну
  13.  Мосолова Максима Вадимовича
  14.  Пересаду Ірину Сергіївну
  15.  Половик Вікторію Віталіївну
  16.  Половика Вячеслава Олексійовича
  17.  Попову Анастасію Олександрівну
  18.  Салащенка Іллю Юрійовича
  19.  Салащенка Миколу Юрійовича
  20.  Сергієнка Давида Олександровича
  21.  Степаненка Ростислава Віталійовича
  22.  Супруна Владислава Вікторовича
  23.  Хащину Вероніку Вікторівну
  24.  Чернікову Анастасію Олександрівну

5. Перевести до шостого класу таких учнів:

  1. Барбалата Сергія Миколайовича
  2. Бондаря Максима Олексійовича
  3. Брюхович Марію Володимирівну
  4. Войтенка Вадима Олексійовича
  5. Вокзальну Марію Андріївну
  6. Вокзального Максима Віталійовича
  7. Временка Віталія Сергійовича
  8. Деветьярову Софію Олександрівну
  9. Дмітрієва Дениса Дмитровича
  10. Задніпрянського Богдана Сергійовича
  11. Кедеш Аліну Сергіївну
  12. Косюк Софію Сергіївну
  13. Котковця Дениса Олександровича
  14. Кузікова Дмитра Сергійовича
  15. Логоху Богдана Юрійовича
  16. Логоху Владислава Сергійовича
  17. Набойченка Максима Олеговича
  18. Ортинську Віру Олександрівну
  19. Офія Дмитра Станіславовича
  20. Перепелицю Дмитра Вікторовича
  21. Пересаду Олександра Олександровича
  22.  Присяжнюк Дар’ю Миколаївну
  23. Репко Марію Віталіївну
  24. Савченко Тетяну Сергіївну
  25. Салащенка Євгенія Станіславовича
  26. Салащенка Миколу Миколайовича
  27. Симоненко Катерину Олександрівну
  28. Удовиченка Руслана Андрійовича

6. Перевести до сьомого класу таких учнів:

  1. Азарову Аліну Андріївну
  2. Бабенка Руслана Станіславовича
  3. Бердника Андрія Андрійовича
  4. Бердника Антона Андрійовича
  5. Більського Владислава Андрійовича
  6. Блинчикову Анастасію Олегівну
  7. Болтенкову Яну Миколаївну
  8. Глечковську Юлію Сергіївну
  9. Голосняка Антона Олеговича
  10. Кухаря Микиту Олексійовича
  11. Литовку Вікторію Володимирівну
  12. Мороз Катерину Юріївну
  13. Назарко Юлію Андріївну
  14. Ортинського Богдана Олександровича
  15. Панченко Альону Олександрівну
  16. Потикун Марію Сергіївну
  17. Роженко Юлію Олександрівну
  18. Савченка Владислава Вячеславовича
  19. Семененка Романа Сергійовича
  20. Степаненка Дмитра Миколайовича
  21. Степаненко Оксану Сергіївну
  22. Супруна Данила Сергійовича
  23. Сухарєва Володимира Вікторовича
  24. Цибань Ірину Андріївну
  25. Чернишенка Сергія Борисовича

7. Перевести до восьмого класу таких учнів:

  1. Войтенко Дар’ю Анатоліївну
  2. Деркач Анастасію Олександрівну
  3. Кобу Ілону Олександрівну
  4. Коденко Яну Сергіївну
  5. Костенко Анастасію Миколаївну
  6. Костирка Назара Сергійовича
  7. Костіцину Валерію Віталіївну
  8. Куртяк Світлану Іванівну
  9. Лобаса Артема Юрійовича
  10.  Логоху Яну Володимирівну
  11.  Лойка Дениса Костянтиновича
  12.  Лупу Валерію Олександрівну
  13.  Ляхова Максима Олександровича
  14.  Нехай Анжелу Віталіївну
  15.  Салащенка Дмитра Валерійовича
  16.  Трохименко Марію Олександрівну
  17.  Шевченко Альону Василівну
  18.  Яковлєва Антона Сергійовича
  19.  Яковлєва Богдана Сергійовича

8. Перевести до дев’ятого «А»  класу таких учнів:

  1. Буряк Єлизавету Олександрівну
  2. Клюєва Олександра Юхимовича
  3. Коваля Віталія Миколайовича
  4. Косенко Юлію Валеріївну
  5. Крутія Дмитра Романовича
  6. Куплевацьку Анастасію Миколаївну
  7. Лутаєву Елеонору Олегівну
  8. Офій Надію Сергіївну
  9. Офій Поліну Сергіївну
  10.  Плужник Софію Олександрівну
  11.  Половика Руслана Олексійовича
  12.  Потикуна Дениса Сергійовича
  13.  Романенко Наталію Олександрівну
  14.  Сагхрушні Богдана Юнесовича
  15.  Салащенко Валерію Анатоліївну
  16.  Салащенка Павла Юрійовича
  17.  Суровикіна Вячеслава Миколайовича
  18.  Ткаченко Анастасію Олександрівну

9. Перевести до дев’ятого «Б»  класу таких учнів:

  1.  Бабенко Анастасію Станіславівну
  2. Бурду Олександру Олександрівну
  3. Василенко Катерину Олександрівну
  4. Воловика Сергія Сергійовича
  5.  Гамана Сергія Олеговича
  6.  Ляхова Олександра Андрійовича
  7.  Мазуріну Катерину Сергіївну
  8.  Наріжного Богдана Олександровича

 

  1.  Одокієнко Юлію Ігорівну
  2.  Онищенко Валерію Олександрівну
  3. Ортинську Дар’ю Олександрівну
  4. Сокольвяк Катерину Юріївну
  5.  Шатравку Аліну Віталіївну
  6.  Школьника Владислава Андрійовича
  7.  Шнайдера Віталія Богдановича
  8.  Янковську Людмилу Володимирівну

10. Перевести до одинадцятого класу таких учнів:

  1. Ананьєва Олександра Володимировича
  2. Броницьку Альону Олександрівну
  3. Бугайова Андрія Петровича
  4. Захарова Олександра Олександровича
  5. Котляра Вадима Віталійовича
  6. Логоху Валерію Вікторівну
  7. Логоху Владиславу Вікторівну
  8. Принцевську Зінаїду Сергіївну
  9. Шевченко Світлану Олександрівну

11. Заступнику директора з навчально-виховної роботи, Данильченко Ю.О., діловоду закладу,  Глазуновій Ю.В.:

11.1. Внести відповідні записи до алфавітної книги.

29.08 – 31.08.2016

11.2. Внести зміни до бази даних учнівського контингенту закладу.

12. Класним керівникам 2 – 8, 10 класів зробити записи про переведення учнів до  наступних класів у класних журналах.

                                         27.05.2016

                                                                 

13. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи, Данильченко Ю.О.

 

Директор навчально-

виховного комплексу                                                         Н.Г.Шаповал

 

Станом на 27.05.2016 є 220 учнів (2-8, 10 кл.), 9 клас.

 

 

 

 

З наказом від 27.05.2016 №17-у  ознайомлені:

_________________Ю.О.Данильченко

_________________Ю.В.Глазунова

 

 

Категорія: Накази | Переглядів: 399 | Додав: Вадим | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Календар
«  Травень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Copyright MyCorp © 2020
Конструктор сайтів - uCoz