Понеділок, 28.09.2020, 16:37
Вітаю Вас Гість | RSS

Ков'язький навчально-виховний комплекс
(загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів –дошкільний навчальний заклад)
Валківської районної ради Харківської області

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 118
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » 2018 » Травень » 29 » Про переведення учнів 1-8, 10-х класів до наступних класів
23:34
Про переведення учнів 1-8, 10-х класів до наступних класів

                         Ков’язький навчально-виховний комплекс                                 

   (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів –дошкільний навчальний заклад)
Валківської районної ради Харківської області

НАКАЗ
25.05.2018                                             Ков’яги                                                    № 07-у


Про переведення учнів
1-8, 10-х класів до наступних
класів


Відповідно до частини 8 статті 12 Закону України «Про освіту», статті 16 Закону України «Про загальну середню освіту», Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30.12.2014 № 1547,  зареєстрованого  в  Міністерстві  юстиції  України  14.02.2015  за № 157/26602, та підпунктів 1, 3, 4, 5 пункту 2 наказу Міністерства освіти і науки України від 31.07.2017 № 1103 «Деякі питання проведення в 2018 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 16.08.2017 за № 1014/30882, із змінами, Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015               № 762, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30.07.2015 за                           № 924/27369, Положення про золоту медаль «За високі досягнення у навчанні» та срібну медаль «За досягнення у навчанні», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 17.03.2015 № 306, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 31.03.2015 за № 354/26799, враховуючи листи Міністерства освіти і науки України від 07.06.2017 № 1/9-315 «Про структуру 2017/2018 навчального року та навчальні плани загальноосвітніх навчальних закладів», від 31.01.2018 №1/9-66 «Про організоване завершення 2017/2018 н. р. та особливості проведення ДПА у закладах загальної середньої освіти», наказ Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації від 16.03.2018 № 67 «Про організоване закінчення 2017/2018 навчального року та проведення державної підсумкової атестації учнів 4, 9, 11(12)-х класів закладів загальної середньої освіти усіх типів і форм власності Харківської області», наказ відділу освіти Валківської районної державної адміністрації від 22.03.2018 №42 «Про організоване закінчення 2017/2018 навчального року та проведення державної підсумкової атестації учнів 4, 9, 11(12)-х класів закладів загальної середньої освіти Валківського району», наказу директора закладу від 22.03.2018 №31 «Про організоване закінчення 2017/2018 навчального року та проведення державної підсумкової атестації учнів 4, 9 -х класів закладу» з метою створення належних умов у закладі загальної середньої освіти, що забезпечать безумовне дотримання порядку закінчення 2017/2018 навчального року, проведення державної підсумкової атестації, у встановленому порядку, здійснення контролю за виконанням навчальних планів та програм, керуючись статтею 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», відповідно до рішень педагогічної ради від 25.05.2018, протокол №6

НАКАЗУЮ:

1. Перевести учнів 1 класу до 2-го:

Бабенка Максима Віталійовича
Бандуріну Марію Георгіївну
Бондаренко Анастасію Володимирівну
Бондаренко Поліну Юріївну
Верещак Софію Романівну
Войтенка Володимира Вячеславовича
Воловика Михайла Сергійовича
Гаврильченка Назара Андрійовича
Гончар Руслану Русланівну
Гурбанову Діану Олександрівну
Клочка Іллю Олександровича
Колотило Аліну Святославівну
Кондратенка Єгора Романовича


Костенко Катерину Олександрівну
Котковця Юрія Віталійовича
Котляр Анастасію Андріївну
Куриленка Костянтина Андрійовича
Макаренка Богдана Дмитровича
Мамановича Гліба Олеговича
Нагайцеву Катерину Віталіївну
Назарька Євгенія Андрійовича
Нестеренка Івана Євгеновича
Овсяннікова  Ярослава Ігоровича
Павлія Павла Романовича
Романенка Іллю Дмитровича
Симоненко  Камілу Олександрівну
Флячинську Дар’ю  Віталіївну
Флячинську Дар’ю  Іванівну
Фесенка Романа Володимировича
Холода Микиту Миколайовича
Шигапова Богдана Володимировича
2. Перевести учнів 2-х класів до 3-х класів:

Азанова Романа Віталійовича
Азарову Анну Андріївну
Азізбекян Анжелу Арманівну
Броницького Глеба Олександровича
Булгаку Олександра Юрійовича
Головко Софію Сергіївну
Голосняк Христину Олегівну
Зайцева Дениса Романовича
Іванського Артема Валерійовича
Коваля Павла Сергійовича
Коденко Ксенію Анатоліївну
Козинця Артема Сергійовича
Кондратенка Данила Сергійовича
Конєва Єгора Сергійовича
Майчук Поліну Андріївну
Офія Данила Станіславовича
Причину Дар’ю В’ячеславівну
Сухарєва Владислава Сергійовича
Тетерятника Матвія Вячеславовича
Босенка Сергія Антоніо
Боцулу Анастасію Віталіївну
Войтенка Дениса Володимировича
Гладких Степана Ігоревича
Гончара Олександра Руслановича
Коваль Антоніну Іванівну
Костенко Валерію Миколаївну
Котляр Поліну Андріївну
Кривошеєва Сергія Руслановича
Кузікова Дениса Сергійовича
Насрулаєву Олександру Олександрівну
Офія Микиту Олексійовича
Половика Юрія Віталійовича
Твердохліб Олександру Олегівну
Титаренка Кіріла Олексійовича
Хащину Михайла Вікторовича
3. Перевести учнів 3-го класу до 4-го:

Бандуріну Софію Георгіївну
Бережного Артема Валентиновича
Бездітко Елеонору Олексіївну
Блинчикову Ярославу Олегівну
Бондаренка Олексія Володимировича
Бурмеху Альону Володимирівну
Войтенка Богдана Анатолійовича
Деркача Богдана Олександровича
Дмітрієва Дмитра Дмитровича
Дорохова Ярослава Сергійовича
 Лозка Вадима Олеговича
Макаренко Валерію Олександрівну
 Манжелія Артема Володимировича
Нагайцеву Анастасію Віталіївну
Парфенова Данила Віталійовича
Половик Вероніку Віталіївну
Половика Іллю Олексійовича
Сагай Вероніку Анатоліївну
Стельмащук Ксенію Сергіївну
Стецюру Назара Станіславовича
Луценка Михайла Сергійовича
 Степаненко Валерію Віталіївну
4. Перевести учнів 4-го класу до 5-го:

Базюка Дениса Андрійовича
Верещак Анастасію Романівну
Ворошева Святослава Святославовича
Карпову Оксану Максимівну
Коваль Поліну Сергіївну
Коденко Вікторію Сергіївну
Костенка Дениса Олександровича
Кузікову Олену Сергіївну
Мазуріну Ірину Сергіївну
Наумовича Олега В’ячеславовича
Нестеренко Юлію Олександрівну
Овчаренко Дар’ю Сергіївну
Ортинського Даніїла Олександровича
Романенко Софію Дмитрівну
Савченка Максима Вячеславовича
Сердюка Дениса Михайловича
Соболєва Максима Олеговича
Томановську Поліну Вадимівну
Тращинського Дмитра Ігоровича
Царьову Алевтину Андріївну
Шнайдера Олега Павловича
Павлія Олександра Романовича
Перевести учнів 5-го класу до 6-го:
 Байрачну Вероніку Юріївну
Білоконя Руслана Геннадійовича
Боброву Анастасію Романівну
Боцулу Ростислава Віталійовича
Вечерко Каріну Євгенівну
Вокзальну Аліну Віталіївну
Головко Дар’ю Олександрівну
Доценко Валерію Сергіївну
Карпова Романа Максимовича
Коваля Владислава Івановича
Колотило Єлизавету Василівну
Любащенка Богдана Романовича
Майкова Богдана Геннадійовича
Манжелія Артема Максимовича
Мяснікову Дар’ю Сергіївну
Насруллаєву Юлію Миколаївну
Нехая Ярослава Сергійовича
Офій Альону Олексіївну
Позднякова Сергія Олеговича
Снесарь Євгенію Романівну
Сухарєва Володимира Сергійовича
Телелейка Григорія Васильовича
Тіщенка Данила Романовича
Флячинську Катерину Віталіївну
Шатравку Вероніку Віталіївну
6. Перевести учнів 6-го класу до 7-го:

Азізбекян Альбіну Арманівну
Балабана Богдана Сергійовича
Босенка Максима Миколайовича
Бриля Дениса Михайловича
Данильченко Дарію Юріївну
Клочко Катерину Олександрівну
Козинець Яну Сергіївну
Костенко Анастасію Олександрівну
Мосолова Максима Вадимовича
 Пересаду Ірину Сергіївну
 Половик Вікторію Віталіївну
 Половика Вячеслава Олексійовича
 Попову Анастасію Олександрівну
 Салащенка Іллю Юрійовича
 Салащенка Миколу Юрійовича
 Сергієнка Давида Олександровича
 Степаненка Ростислава Віталійовича
 Супруна Владислава Вікторовича
Чернікову Анастасію Олександрівну
7. Перевести учнів 7-го класу до 8-го:

Барбалата Сергія Миколайовича
Бондаря Максима Олексійовича
Брюхович Марію Володимирівну
Войтенка Вадима Олексійовича
Вокзальну Марію Андріївну
Вокзального Максима Віталійовича
Временка Віталія Сергійовича
Деветьярову Софію Олександрівну
Дмітрієва Дениса Дмитровича
Задніпрянського Богдана Сергійовича
Камишана Данила Андрійовича
Кедеш Аліну Сергіївну
Копленко Нандіні Вінітівну
Косюк Софію Сергіївну
Котковця Дениса Олександровича
Кузікова Дмитра Сергійовича
Логоху Богдана Юрійовича
Логоху Владислава Сергійовича
Набойченка Максима Олеговича
Ортинську Віру Олександрівну
Офія Дмитра Станіславовича
Перепелицю Дмитра Вікторовича
Пересаду Олександра Олександровича
 Присяжнюк Дар’ю Миколаївну
Савченко Тетяну Сергіївну
Салащенка Євгенія Станіславовича
Салащенка Миколу Миколайовича
Симоненко Катерину Олександрівну
Удовиченка Руслана Андрійовича
8. Перевести учнів 8-го класу до 9-го :

Азарову Аліну Андріївну
Бабенка Руслана Станіславовича
Бердника Андрія Андрійовича
Бердника Антона Андрійовича
Більського Владислава Андрійовича
Блинчикову Анастасію Олегівну
Болтенкову Яну Миколаївну
Глечковську Юлію Сергіївну
Голосняка Антона Олеговича
Камишана Вадима Андрійовича
Копленка Нішанта Вінітовича
Кухаря Микиту Олексійовича
Литовку Вікторію Володимирівну
Мороз Катерину Юріївну
Назарко Юлію Андріївну
Ортинського Богдана Олександровича
Панченко Альону Олександрівну
Потикун Марію Сергіївну
Роженко Юлію Олександрівну
Савченка Владислава Вячеславовича
Семененка Романа Сергійовича
Степаненка Дмитра Миколайовича
Степаненко Оксану Сергіївну
Супруна Данила Сергійовича
Сухарєва Володимира Вікторовича
Цибань Ірину Андріївну
Чернишенка Сергія Борисовича
9. Перевести учнів 10 класу до 11-го:

Задніпрянську Тамілу Михайлівну
Коваля Віталія Миколайовича
Ортинську Дар’ю Олександрівну
Плужник Софію Олександрівну
Половика Руслана Олексійовича
Сагхрушні Богдана Юнесовича
Салащенка Павла Юрійовича
Сокольвяк Катерину Юріївну
Шатравку Аліну Віталіївну
Школьника Владислава Андрійовича
Янковську Людмилу Володимирівну
25.05.2018

10. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Данильченко Ю.О.:

10.1. Внести відповідні записи до алфавітної книги.

10.2. Внести зміни до бази даних учнівського контингенту закладу.

                                                                                                            До 30.08.2018

11. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор навчально-

виховного комплексу                                                             Н.Г. Шаповал

Данильченко, 6 71 70

Станом на 25.05.2018 є 221 учень 2 – 8, 10 кл.

З наказом від 25.05.2018 № 07-у ознайомлена:

_________________Ю.О.Данильченко

 

Категорія: Накази | Переглядів: 205 | Додав: Вадим | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Календар
«  Травень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Copyright MyCorp © 2020
Конструктор сайтів - uCoz