Середа, 24.04.2024, 17:15

Головна » 2013 » Листопад » 12 » Про організацію роботи щодо соціального захисту дітей
Про організацію роботи щодо соціального захисту дітей

Ков’язький навчально-виховний комплекс

(загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів –дошкільний навчальний  заклад) Валківської районної ради Харківської області

Н А К А З

06.09.2013                                          Ков’яги                                               № 141

Про організацію роботи щодо соціального захисту дітей

На виконання наказу відділу освіти Валківської районної державної адміністрації від 22.08.2013 №170 «Про організацію роботи охорони дитинства в загальноосвітніх закладах району», з метою забезпечення створення якісної системи соціального захисту учасників начально-виховного процесу, поліпшення захисту прав та законних інтересів дітей, своєчасного виявлення, влаштування, здійснення контролю за умовами життя та виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, а також забезпечення розв’язання нагальних проблем соціального захисту дітей, які його потребують

НАКАЗУЮ:

1.                 Організувати роботу щодо  забезпечення створення якісної системи соціального захисту учасників начально-виховного процесу (дошкільний навчальний заклад).

2013-2014 навчальний рік

2.                 Організувати відповідну роботу щодо безкоштовного харчування дітей-сиріт,    дітей,    позбавлених   батьківського    піклування,    дітей   з малозабезпечених сімей (на підставі довідок з відділу праці та захисту населення, свідоцтв та власної заяви батьків (опікунів).

2013-2014 навчальний рік

3. Забезпечити медичне обслуговування вихованців відповідно до всіх нормативних документів (Гончаренко Т.П.).

2013-2014 навчальний рік

4. Відповідальність за своєчасне оформлення документації на дітей, які залишились без батьків, або дітей, позбавлених батьківського піклування, а також дітей для влаштування в державні дитячі установи інтернатного типу, заповнення актів обстеження житлово-побутових умов дітей з неблагонадійних сімей покласти  на Косюк Л.С., заступника директора з виховної роботи.

5. Косюк Л.С.:

5.1. Оновити каталог урядових і галузевих документів, що забезпечують дотримання законодавства в галузі охорони дитинства та соціального захисту дітей.

До 20.09.2013

5.2. Стежити за новинами в нормативній базі, новинками педагогічних видань щодо соціального захисту дитини та охорони дитинства та проводити ознайомлення педагогічних працівників з нормативними документами, що регулюють законодавство в галузі охорони дитинства та соціального захисту.

На виробничій нараді у вересні,

щоразу при надходженні нового документа

5.3. Забезпечити контроль щодо недопущення жорстокості до дитини з боку батьків (опікунів), своєчасно реагувати та подавати дану інформацію до відділу освіти.

Постійно

5.4.   Розглянути питання соціального захисту дітей пільгових категорій на нарадах при директору, педагогічній раді (травень 2014)

Щопівроку (грудень 2013, червень 2014)

5.5.  Оновити базу даних дітей пільгових категорій (базу даних поновлювати по мірі надходження інформації про зміну соціального статусу дитини):

- діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування;

- діти-напівсироти;

- діти-інваліди;

- діти з багатодітних сімей;

- діти одиноких матерів;

- діти з малозабезпечених сімей;

- діти, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС;

- діти із сімей, що опинились у складних життєвих обставинах.

До 15.09.2013

5.6. Поновити «Соціальний паспорт»по  кожній дитині пільгового контингенту.

До 10.10.2013

5.7. Провести обстеження та скласти акти матеріально-побутових умов проживання дітей пільгових категорій.

До 30.09.2013

До 30.02.2014

6. Забезпечити проведення медичних оглядів дітей пільгових під час планових оглядів дітей закладу (Гончаренко Т.П.).

Два рази на рік

7. Забезпечити роботу практичного психолога закладу з дітьми пільгового контингенту (Сагай В.В.).

Постійно

8. Практичному психологу (Сагай В.В.):

8.1. Створити систему заходів за напрямами соціального захисту  (індивідуальної, корекційно-відновлювальної та розвивальної, профілактичної роботи).

2013-2014 навчальний рік

8.2. Організувати роботу консультпункту «Сімейна педагогіка» для батьків вихованців.

8.3. Надавати психологічну допомогу дітям-сиротам та дітям, позбавленим
батьківського піклування, сім'ям, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Упродовж 2013/2014 навчального року

9. Організувати відповідну роботу щодо безкоштовного харчування дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з малозабезпечених сімей (на підставі довідок з відділу праці та захисту населення, свідоцтв та власної заяви батьків (опікунів)

2013/2014 навчальний рік

10. Громадському інспектору з охорони дитинства (Токар А.А.) спланувати спільну роботу школи та дошкільного закладу щодо соціального захисту дітей дошкільного віку.

До 10.09.2013

10.1. Звітувати про проведену роботу за півріччя на нараді при директору.

Згідно плану

на  2013/201 навчальний рік

10.2.  Забезпечити суворий контроль щодо недопущення жорстокості до дитини з боку батьків (опікунів), своєчасно реагувати та подавати таку інформацію до відділу освіти.

Постійно

11.  Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора з виховної роботи Токар А.А.

Директор                      Н.Г.Шаповал

Категорія: Накази | Переглядів: 2998 | Додав: koviahy | Рейтинг: 0.0/0