Субота, 27.04.2024, 06:14

Головна » 2013 » Листопад » 11 » Про облік дітей і підлітків шкільного віку та охоплення дітей дошкільного віку на території мікрорайону

Ков’язький навчально-виховний комплекс

(загальноосвітня школа І-ІІІ  ступенів – дошкільний навчальний заклад)

Н А К А З

04.09.2013                                          Ков’яги                                                № 139

Про облік дітей і підлітків

шкільного віку та охоплення

дітей дошкільного віку

на території мікрорайону

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 12.04.2000 № 646 «Про затвердження Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку», на виконання розпорядження голови Валківської районної державної адміністрації від 15.04.2013 № 88 «Про  закріплення території обслуговування за загальноосвітніми навчальними закладами Валківського району Харківської області», на виконання наказу відділу освіти Валківської районної державної адміністрації від  24.04.2013 №108 «Про  закріплення території  обслуговування за загальноосвітніми навчальними закладами Валківського району», з метою повного охоплення дітей шкільного освітою та з метою якісного проведення щорічного обліку дітей і підлітків шкільного віку, які мешкають на території Валківського району  та повного охоплення дітей шкільного віку навчанням

НАКАЗУЮ:

1. Призначити відповідальних  для виконання роботи, пов’язаної з обліком дітей і підлітків шкільного віку Данильченко Ю.О., заступника директора з навчально-виховної роботи

2. Данильченко Ю.О.:

2.1. Скласти та уточнити  списки дітей  і підлітків шкільного віку та подати до відділу освіти.

До  05.09.2013

2.2. Надати  списки дітей і підлітків шкільного віку до відділу освіти з відмітками про те, чи з’явилися учні на навчання, разом із довідками з місця навчання тих учнів, які здобувають повну загальну  середню освіту в інших навчальних закладах.

До 20.09.2013

2.3. Надати додатковий список дітей, які проживають на закріпленій території і не були включені до списку,  у 2-х примірниках.                                                                                                        До 09.09.2013

2.4. Забезпечити ведення документації з обліку дітей і підлітків, як це передбачено Інструкцією з обліку дітей і підлітків шкільного віку, затвердженою постановою Кабінету міністрів України від 12.04.2000 № 646.

Упродовж навчального року

2.5.   Перевірити явку дітей і підлітків до школи на підставі списків.

До 05.09. 2013

2.6. Здійснювати постійний контроль за відвідуванням учнями школи, з’ясовувати причину відсутності школярів. В разі відсутності учня без поважної причини більше 10 днів скласти акт і подати до відділу освіти.

2.7. Вести роботу з батьками, молоддю щодо обов’язковості здобуття дітьми і підлітками повної загальної середньої освіти.

2.8. Скласти звіт «Інформація про кількість дітей, які приступили  і не приступили до занять 1 вересня 2013/2014 навчального року в навчальному закладі» та надати до відділу освіти.

До 04.09.2013

2.9. Складати  статистичні звіти про кількість дітей і підлітків шкільного віку за затвердженими формами  (Інформація про облік дітей і підлітків шкільного віку за роками, Інформація про охоплення дітей і підлітків шкільного віку навчанням).

Щоквартально до 10 вересня, 10 грудня,

10 березня, 10 червня

2.10. Скласти та надати до відділу освіти форму державного статистичного спостереження №77-РВК «Звіт про кількість дітей шкільного віку».

До 10.09.2013

2.11. Скласти списки дітей і підлітків шкільного віку окремо на дітей, яким  на 1 вересня поточного року виповнюється 5 років, і дітей і підлітків, яким до 1 вересня виповнюється 6-18 років (на кожний рік народження окремо), складені на основі первинного облік громадян.

До 15.06.2014

2.12. Перевірити списки дітей і підлітків шкільного віку з вадами розумового та фізичного розвитку, які повинні навчатися у закладах для дітей, які потребують соціальної допомоги та соціальної реабілітації, а також тих, які не можуть навчатися, наданий до відділу освіти Харківською обласною центральною психолого-педагогічною консультацією.

До 04.09.2013

2.13. Виявити дітей-інвалідів., які мешкають на закріпленій за навчальним закладом території, та внести до звітних таблиць на підставі довідок:

2.13. 1. Розробити за допомогою класних керівників електронну базу даних навчання дітей, перевірити списки, надані вчителями, та поставити візу «перевірено», внести необхідну інформацію в базу даних.

2.13. 2. У разі виявлення  створити «Список дітей, які  не приступали до навчання без поважних причин» із вжитими заходами для залучення їх до навчання та надати його до відділу освіти.

До 20.09.2013

3.     Заслухати питання про стан роботи щодо охоплення дітей і підлітків навчанням.

На нараді директора, грудень 2013

4. Розглянути питання щодо відвідування учнями навчального закладу  упродовж навчального року.

Загальношкільні батьківські збори,

грудень 2013, травень 2014

5.     Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор _________Н.Г.Шаповал

Категорія: Накази | Переглядів: 1254 | Додав: koviahy | Рейтинг: 0.0/0