П`ятниця, 29.03.2024, 12:18

Головна » 2013 » Серпень » 23 » ПОРАДИ БАТЬКАМ: Як підготувати дітей до школи.
ПОРАДИ БАТЬКАМ: Як підготувати дітей до школи.
ПОРАДИ БАТЬКАМ:

Як підготувати дітей до школи

Психологічна готовність дитини до шкільного навчання полягає в тому, щоб до часу вступу до школи в неї склалися психологічні риси, які властиві школяру.
У дошкільному віці виникають поки що тільки задатки цього перетворення в учня: бажання вчитися, стати школярем, уміння керувати своєю поведінкою і діяльністю, достатній рівень розумового розвитку й розвитку мови, наявність пізнавальних інтересів і, звичайно, знань і навичок, необхідних для шкільного навчання.
НЕОБХІДНО:
- прищепити дитині інтерес до пізнання навколишнього світу, навчити спостерігати, думати , осмислювати побачене і почуте;
- навчити долати труднощі, планувати свої дії, цінувати час;
- вчити дитину слухати і чути своє оточення, поважати чужу думку, розуміти, що свої бажання потрібно узгоджувати з бажаннями інших людей – дітей і дорослих, прагнути реально оцінювати свої дії й досягнення.
Світогляд дитини, її знання – це те , про що вона дізналася з вашою допомогою за усі дошкільні роки – знання про навколишній світ, від найближчих його виявів, які вона безпосередньо засвоїла. Коли їй пощастило подорожувати з вами , з ваших розповідей, бесід, домашніх занять, з книжок, радіо, телевізора, від друзів.

Шановні Батьки! Бажаємо Вам успіхів, здоров”я, творчісті.
Категорія: Навчально-виховна робота | Переглядів: 440 | Додав: VeloTur | Рейтинг: 0.0/0
«  Серпень 2013  »