Четвер, 28.03.2024, 13:41

Головна » 2014 » Серпень » 15 » План заходів з підготовки та проведення атестації педагогічних працівників у 2014 /2015 навчальному році

4.2.План заходів з підготовки та проведення атестації педагогічних працівників

у 2014 /2015 навчальному році

Відмітка про виконання

1.

Внести корективи до перспективного плану проходження атестації та підвищення кваліфікації педагогічними працівниками (за потреби) .

2.

Ознайомити педагогічних працівників з нормативно-правовими актами з питань атестації педагогічних працівників.

3.

Видати наказ про створення атестаційної комісії та затвердження її складу.

до 20 вересня

4.

Подати до атестаційної комісії список педагогічних працівників, які підлягають черговій атестації, із зазначенням результатів попередньої атестації та даних про проходження підвищення кваліфікації.

5.

Оформити подання до атестаційної комісії навчального закладу про проведення позачергової атестації певних педагогічних працівників з метою присвоєння їм кваліфікаційних категорій/педагогічних звань.

6.

Оформити заяви педагогів про проходження позачергової атестації, перенесення терміну атестації тощо.

7.

Оформити стенд з питань атестації.

8.

Розглянути документи, подані до атестаційної комісії; ухвалення рішення щодо перенесення терміну атестації (якщо є відповідні заяви працівників); затвердження списку педагогічних працівників, які атестуються, графіка роботи атестаційної комісії; доведення графіка проведення атестації до відома осіб, які атестуються, під підпис.

до 20 жовтня

9.

Підготувати матеріали щодо результативності роботи педагогічних працівників, які атестуються, у міжатестаційний період.

10.

Випустити методичні бюлетені, розробити пам’ятки, поради для педагогічних працівників.

Вересень –березень

11.

Підготувати необхідні форм документів для проведення атестації педагогічних працівників (бланки атестаційних листів установленого зразка, бюлетені для таємного голосування тощо).

12.

Вивчення  рівня компетентності дітей у всіх сферах життєдіяльності; тестування педагогічних працівників для об’єктивного оцінювання їхньої роботи тощо.

З 20 жовтня до 15 березня

Члени атестаційної комісії

13.

Відвідування занять, інших форм роботи з дітьми, які проводять педагогічні працівники, що атестуються.

З  20 жовтня до 15 березня за графіком

14.

Ознайомитися з даними про участь педагогічних працівників у роботі методичних об’єднань, фахових конкурсах та інших заходах, пов’язаних з організацією освітньої роботи.

До  15 березня

15.

Провести анкетування батьків, педагогічних працівників для визначення рейтингу працівників, які атестуються.

Січень–лютий

Практичний  психолог

16.

Подати до атестаційної комісії характеристики діяльності педагогічних працівників у міжатестаційний період

До  1 березня

17.

Ознайомити педагогічних працівників з характеристиками їхньої діяльності.

Не  пізніш як за 10 днів до підсумкового засідання атестаційної комісії

18.

Підсумкове засідання атестаційної комісії.

За  графіком до 1 квітня

19.

Вручити атестаційні листи педагогічним працівникам, які атестуються, під підпис.

Не  пізніше трьох днів після підсумкового засідання атестаційної комісії

20.

Подати  клопотання до атестаційної комісії ІІ рівня про присвоєння певним педагогічним працівникам кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії», педагогічного звання.

21.

Видати наказ про присвоєння кваліфікаційних категорій (встановлення тарифних розрядів), педагогічних звань.

Протягом  п’яти днів після підсумкового засідання атестаційної комісії

Голова атестаційної комісії

22.

Довести наказ про присвоєння кваліфікаційних категорій (встановлення тарифних розрядів), педагогічних звань до відома педагогічних працівників під підпис та подання наказу в бухгалтерію для нарахування заробітної плати.

У  триденний строк після видання наказу

23.

Оформити особові справи педагогічних працівників, які атестувалися

24.

Провести  моніторинг атестації педагогічних працівників.

Заступник директора з навчально-виховної роботи

Категорія: Атестація педагогічних працівників | Переглядів: 1270 | Додав: Вадим | Рейтинг: 0.0/0
«  Серпень 2014  »