Субота, 20.04.2024, 16:45

Головна » 2018 » Лютий » 19 » ПЛАН проведення протипожежного тренування у Ков’язькому НВК 23.02.2018 р.
ПЛАН проведення протипожежного тренування у Ков’язькому НВК 23.02.2018 р.

ЗАТВЕРДЖУЮ

Директор Ков’язького НВК

Валківської районної ради

проведення протипожежного тренування у Ков’язькому НВК 23.02.2018 р.

Терміни

Навчальні питання

Обстановка, зміст інформації

Дії керівника

протипожежного тренування

Дії помічників керівника тренування

Дії особового складу

12.30-13.00

1. Оповіщення, збір керівного складу, заслуховування звіту щодо готовності, доведення завдання у зв’язку з пожежею

Ввідна №1

Під час  урагану на території школи виникла пожежа.

Дані вказівки на приведення школи у  готовність до дій в разі пожежі

О 12.30 Директор ЗНЗ  через посадову особу з питань ЦЗ школи оголосив збір керівного складу.

О 12.35 посадова особа з питань ЦЗ приймає доповідь від керівного складу ЦЗ школи про готовність підпорядкованих підрозділів до дій за призначенням.

Директор доводить отриману інформацію та заслуховує пропозиції. Приймає рішення у зв’язку з пожежею, віддає наказ на проведення запобіжних заходів.

Повідомляє начальнику РУО про прийняте рішення

Контролюють

оповіщення керівного складу, його збір, виконання наказу. Перевіряють

готовність формувань до дій, хід виконання запобіжних заходів.

Готують матеріали для доповіді керівнику школи.

Отримавши сигнал «Збір керівного складу», керівний склад ЦЗ школи прибуває до вказаного місця (ПУ), де доповідає посадова особа з питань ЦЗ про готовність своїх підрозділів до дій за призначенням. Заслухавши

інформацію Директора, дають свої пропозиції. Після наказу Директора організовують його виконання та доповідають через посадову особу з питань ЦЗ хід його виконання.

Посадова особа з питань ЦЗ школи організовує:

- оповіщення і збір керівного складу школи;

- при отриманні інформації та заслуховуванні дає пропозиції директора для прийняття рішення, оформлює наказ;

- організовує його виконання;

- організовує чергування по школі;

- бере участь в перевірці готовності формувань;

- приймає доповіді про хід виконання наказу, доповідає директору школи, а далі за його вказівкою - до РУО.

Командири формувань:

- приводять у готовність особовий склад;

- доповідають посадовій особі з питань ЦЗ про готовність;

- ставлять завдання на проведення заходів.

Класні керівники інструктують дітей щодо правил поведінки в разі виникнення даної НС.

13.00-13.20

2. Організація і виконання робіт при виникненні пожежі

Ввідна №2.

О 13.00 класний керівник повідомив, що при переміщенні дітей в безпечне місце сталася пожежа в класі хімії. Пожежно-рятувальну службу оповіщено.

О 13.05 Директор школи дає

вказівку :

- черговому по школі на оповіщення про евакуацію;

- командиру ланки пожежогасіння на гасіння пожежі;

- голові евакогрупи на розгортання пункту збору та місце тимчасового розміщення персоналу школи(згідно плану евакуації).

Доповідає в РУО про виконані заходи, пов’язані з пожежею.

Контролюють хід евакуації , роботу ланки пожежогасіння, ланки охорони громадського порядку.

Окремо - чіткість роботи евакогрупи.

Дають оцінку їх роботи.

Узагальнюють і дають матеріали на розбір тренування і «Дня ЦЗ» проведених у школі

Отримавши сигнал про евакуацію, педагогічні працівники проводять евакуацію дітей (з застосуванням ВМП), доповідають члену евакогрупи з обліку про кількість виведених.

посадова особа  з питань ЦЗ налагоджує зв’язок з ДСНС, ставить завдання формуванням ЦЗ.

Заступник з МТЗ відключає школу від електро-  та газопостачання та готує розписку підрозділу ДСНС, що прибув; контролює вихід техперсоналу та доповідає про виконані заходи голові евакогрупи.

Командир ланки пожежогасіння організовує локалізацію пожежі, зустріч пожежних підрозділів та доведення до них обстановки.

Командир ланки охорони громадського порядку організовує безпечний вивід дітей, охорону місця шикування, отримує від члена евакогрупи з переміщення завдання на виставлення регулювальників.

Санітарна ланка,за необхідністю, надає першу медичну допомогу постраждалим.

Посадова особа з питань ЦЗ та начальник евакогрупи доповідають директору про виконані заходи та готовність до пересування.

13.20-13.35

3. Підведення підсумків тренування і проведення протипожежного тренування