П`ятниця, 26.04.2024, 00:02

Головна » 2014 » Січень » 24 » Оновлена інформація про навчальний заклад
Оновлена інформація про навчальний заклад

про Ков’язький навчально-виховний комплекс

(загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад)

Рік заснування

Навчальний заклад засновано у жовтні 1976 року, реорганізовано в НВК у 2012 році.

Директор закладу

Шаповал Наталія Григорівна, освіта вища, за фахом - учитель української мови та літератури, має ІІ кваліфікаційну категорію. Заклад очолює з 2013 року.

Контингент учнів

На 01.03.2014 року в НВК навчаються 245 учнів, із них: учнів 1-4-х класів – 105 осіб, 5-9-х класів – 104 особи, 10-11-х класів – 36 осіб.

Випускників 9 класу – 24 особи.

Випускників 11 класу – 20 осіб.

У дошкільному підрозділі налічується 40 дітей, з них: 21 - в середньо-старшій групі, 19 – у молодшій.

Мова навчання

Українська.

Профільне навчання

Навчально-виховний процес у старшій школі здійснюється  за природничим профілем біолого-хімічного напрямку (10 клас).

Педагогічний колектив

Педагогічний колектив нараховує 27 педагогічних працівників: 23 педагогів шкільного підрозділу та 4 вихователі дошкільного підрозділу.

Забезпечення харчуванням

Гарячим безкоштовним харчуванням на 99 % забезпечено учнів початкових класів (104 особи). За рахунок батьківської плати харчується 57 учнів.

Творчий потенціал

Педагогічний колектив працює над методичною темою «Особистісно-орієнтована модель випускника школи в умовах запровадження Базового компоненту дошкільної освіти, нових Державних стандартів початкової, базової та повної загальної середньої освіти».

У 2013/2014 навчальному році атестуються  5 учителів: Борщ С.Г., Войтенко О.О., Нехай О.В., Коваль М.М., Сагай В.В.

Гурткова робота

У 2013-2014 навчальному році працюють гуртки: спортивний  «Футбол» (БДЮТ), «Велосипедний туризм», «Спортивний туризм» (Почупайлов Д.М.), «Спортивне орієнтування» «Пішохідний туризм» (Приходько М.М.) (ЦТКЕУМ), «Легка атлетика» (Титаренко С.М.).

Підвіз учнів та вчителів

До школи потребують  підвозу 44 учні та 5 вчителів. Підвіз здійснюється шкільним автобусом.

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів - 26 навчальних кабінетів, 2 комп'ютерних класи ( 8 ПК підключено до мережі Інтернет), спортивна зала, майстерня, їдальня, медичний кабінет, бібліотека з читальним залом.

Бібліотечний фонд налічує 19560 примірники художньої та навчальної літератури, періодичних видань 37 найменувань, електронних видань 28 найменувань.

Досягнення вихованців

Фізична культура

І місце в ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури посів Сизько В., учень 11 класу, ІІ місце - Земляк Ю., учениця 10 класу (вчитель Почупайлов Д.М.).

ІІІ місце в районних змаганнях з футболу «Шкіряний м’яч» серед учнів 2002 року народження (вчитель Почупайлов Д.М.).

ІІ місце в районних змаганнях з футболу «Шкіряний м’яч» серед учнів 2000 року народження (вчитель Почупайлов Д.М.).

ІІ місце в районних змаганнях з футболу серед 8-9 класів (вчитель Почупайлов Д.М.).

ІІІ місце в районних змаганнях з настільного тенісу посіли: Кондратенко О., Коденко Д., учні 9 класу, Земляк Ю., учениця 10 класу, Коденко А., учень 11 класу (вчитель Почупайлов Д.М.).

Історія

ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії Максимовський А., учень 10 класу (вчитель Гаман С.О.).

Біологія

3-4 місце в ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології Чижик Н., учениця 11 класу (вчитель Путінцева А.І.).

Хімія

3 місце в ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії Манжелій А., учениця 7 класу (вчитель Путінцева А.І.).

Туризм:

- районні змагання з техніки пішохідного туризму – І місце;

- районні змагання зі спортивного орієнтування – ІІ місце.

Категорія: Навчально-виховна робота | Переглядів: 445 | Додав: Вадим | Рейтинг: 0.0/0
«  Січень 2014  »