Вівторок, 23.04.2024, 21:54

Головна » 2014 » Лютий » 19 » Олімпійський урок
Олімпійський урок
Про проведення олімпійського уроку присвяченого зимовій Олімпіаді - Сочі 2014 в Ков'язькому НВК

З метою популяризації Олімпійського руху в школі та подальшого розвитку фізичної культури та спорту, масового залучення молоді до здорового способу життя 07.02.2014 в Ков'язькому НВК перед початком навчальних занять відбувся олімпійський урок, присвячений відкриттю ХХІІ зимових Олімпійських ігор за темою «Зірки спорту викликають нас на старти. Підтримуємо своїх кумирів!».
Перед початком уроків було проведено урочисте відкриття олімпійського уроку. Всі класи були вишикувані в спортивному залі. Під час відкриття було піднято олімпійський прапор, проведено церемонію запалення Олімпійського вогню. Пролунав гімн України. Класи пройшли коло пошани урочистим маршем. Почупайлов Д.М. мав слово, яким привітав усіх учнів з відкриттям ігор, розповів про необхідність та користь заняття фізичною культурою та спортом, розповів про історію зимових Олімпійських ігор, про наших олімпійців, які будуть представляти нашу державу на ХХІІ зимових Олімпійських іграх. Після розповіді була проведена спортивна вікторина, під час якої учні виявили свої знання з історії олімпійського руху. Наприкінці вікторини було визначено найкращого знавця Олімпійського руху – Сизько Віталій, за що і був нагороджений грамотою. По завершенню вчитель дав настанову на підтримку наших олімпійців і дав завдання слідкувати за виступом наших спортсменів! Відбулась церемонія закриття.
Всі учасники заходу отримали заряд оптимізму, зацікавленість спортом, фізичною культурою, ознайомилися з історією Олімпійського руху.

Категорія: Спорт | Переглядів: 548 | Додав: VeloTur | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2014  »