П`ятниця, 29.03.2024, 12:04

Головна » 2016 » Червень » 30 » Інформація щодо виконання Програми правової освіти населення
Інформація щодо виконання Програми правової освіти населення

Відділ освіти Валківської

районної державної адміністрації

щодо виконання Програми

правової освіти населення

Валківського району Харківської області на 2014/ 2018 роки

Ков’язьким навчально-виховним комплексом

(загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад)

Назва напряму діяльності (пріоритетні завдання)

Зміст заходів Програми з виконання завдання

Інформація щодо проведеної роботи

1.Підвищення рівня правової підготовки та освіти населення району

Систематичне вивчення і аналіз стану правової освіти населення, безпосередня участь юристів у поширенні правових знань, вдосконалення та відпрацювання нових шляхів і методів її впровадження

01.04.2016 р. Зустріч з Тимошенко О.С., Ст.. інспектором СРПП Валківського ВП. Бесіда з учнями 11 класу «Профілактика та попередження кримінальних та адміністративних правопорушень»

04.04.2016 р. Зустріч з Волошиним О.В. інспектором ГРПП Валківського ВП. Проведення профілактичної бесіди з учнями школи щодо кримінальної відповідальності неповнолітніх.

Здійснювати правопросвітницьку роботу шляхом розроблення та розповсюдження методичних матеріалів ( методичних рекомендацій, буклетів, пам’яток тощо) правової тематики

-

2. Формування у населення району схильності до право свідомого життя, насамперед у учнівської молоді

Сприяння створенню молодіжних правових клубів

-

Проведення  семінарів, «круглих столів», олімпіад,  лекцій, анкетувань, симпозіумів, конкурсів, вікторин, інтелектуальних змагань тощо на краще володіння правовими знаннями

З метою формування правової культури і правової свідомості на класних годинах і годинах спілкування вивчається «Конституція України», «Декларація прав людини», «Конвенція про права дитини», проводяться бесіди про поведінку в громадських місцях і в школі.

1-4 класи «Бесіди по вивченню Конституції України, Державної символіки», 5клас 07.04 «Бесіда про державну символіку України», 28.04 «Обов’язки учнів у школі, 6 клас 14.04 «Рік українсько прапора і державних символів», 21.04 «Три гілки державної влади в Україні», 12.05 «Адміністративні правопорушення і адміністративна відповідальність»,  7 клас 12.05 «Україна в нас єдина», 19.05 «Кримінальна відповідальність підлітків», 8-а клас Година спілкування «25 річниця незалежності України», 07.04 «Український народ – єдине джерело влади в Україні», 21.04 «Правосуддя в Україні. Прокуратура. Конституційний суд», 8-б клас  07.04 «Взаємозв’язок твоїх прав і обовязків», 21.04 година спілкування «Права і обов’язки громадян України: навчання це праця і обов’язок», 9 клас 14.04 «25 річниця незалежності України», 28.04 «Коли межу дозволеного переступає підліток», 10 клас 12.05 «25 річниця незалежності України», 19.05 «Виховуємо повагу до символів нашої Батьківщини. Конституція України «Про державні символи», 20.05 Виховна година «Україна – незалежна правова, демократична держава» 11 клас 07.04 «25 річниця незалежності України», 21.04 «Громадянство України. Паспорт», 13.05 «Трудове право України. Праця неповнолітніх»

В закладі ведеться роз’яснювальна робота серед учнів про знання законів, про відповідальність за правопорушення. Працівниками відділу кримінальної міліції у справах дітей проведено бесіди, години спілкування «Не знання законів не звільняє від відповідальності», Бесіда «Транспортна дисципліна, «Безпека руху, увага на дорозі»

Забезпечення роботи лекторіїв з питань поширення моральних і правових знань, профілактики правопорушень серед неповнолітніх у навчальних закладах

-