Середа, 23.09.2020, 08:24
Вітаю Вас Гість | RSS

Ков'язький навчально-виховний комплекс
(загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів –дошкільний навчальний заклад)
Валківської районної ради Харківської області

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 118
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » 2014 » Серпень » 31 » Інформація про НВК
22:14
Інформація про НВК

Інформація

про Ков’язький навчально-виховний комплекс

(загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад)

Валківської районної ради Харківської області

 

Рік заснування

Навчальний заклад засновано у жовтні 1976 року, реорганізовано в НВК у 2012 році.               

Директор закладу

Шаповал Наталія Григорівна, освіта вища, за фахом – учитель української мови та літератури, має ІІ кваліфікаційну категорію. Заклад очолює з 2013 року.

Контингент учнів

На 01.09.2014 року в НВК навчаються 258 учнів.

У дошкільному підрозділі налічується 39 дітей, з них: 20 – в середньо-старшій групі, 19 – у молодшій.

Мова навчання

Українська.

Профільне навчання

Навчально-виховний процес у старшій школі здійснюється  за природничим профілем біолого-хімічного напряму (11 клас) та суспільно-гуманітарним профілем історичним напрямом (10 клас).

Допрофільне навчання здійснюється у 8 класі (українська мова та література).

Педагогічний колектив

Педагогічний колектив нараховує 29 педагогічних працівників: 24 педагоги шкільного підрозділу та 5 вихователів дошкільного підрозділу.

Забезпечення харчуванням

Гарячим безкоштовним харчуванням на 100 % забезпечено учнів початкових класів (113 осіб). За рахунок батьківської плати харчується 58 учнів. Дітей пільгового контингенту — 4 учні.

Творчий потенціал

Педагогічний колектив працює над методичною темою: «Удосконалення уроку як основної форми навчально-виховного процесу на основі впровадження інноваційних педагогічних технологій та досягнень психолого-педагогічних наук».

У 2014/2015 навчальному році атестуються  3 учителі: Данильченко Ю.О., Конотоп Л.В., Кострова В.М.

Гурткова робота

У 2014-2015 навчальному році планують працювати гуртки: спортивний  «Футбол» (БДЮТ), «Велосипедний туризм» (Почупайлов Д.М.), « Пішохідний туризм» (Макаренко В.М.), «Спортивне орієнтування» «Пішохідний туризм» (Приходько М.М.) (ЦТКЕУМ), «Легка атлетика» (Титаренко С.М.), «Краєзнавчий» (Гаман С.О.)(ЦТКЕУМ), «Батік» (Коваль О.Ю.) (БДЮТ), “Хореографічний”.

Підвіз учнів та вчителів

До школи потребують  підвозу 45 учнів та 4 вчителі. Підвіз здійснюється шкільним автобусом.

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів – 26 навчальних кабінетів, 2 комп'ютерних класи ( 8 ПК підключено до мережі Інтернет), спортивна зала, майстерня, їдальня, медичний кабінет, бібліотека з читальним залом.

Бібліотечний фонд налічує 18561 примірник художньої та навчальної літератури, періодичних видань 37 найменувань, електронних видань 28 найменувань.

Досягнення вихованців

Фізична культура

І місце в ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури посів Сизько В., учень 11 класу, ІІ місце – Земляк Ю., учениця 10 класу (вчитель Почупайлов Д.М.).

ІІІ місце в районних змаганнях з футболу «Шкіряний м’яч» серед учнів 2002 року народження (вчитель Почупайлов Д.М.).

ІІ місце в районних змаганнях з футболу «Шкіряний м’яч» серед учнів 2000 року народження (вчитель Почупайлов Д.М.).

ІІ місце в районних змаганнях з футболу серед 8-9 класів (вчитель Почупайлов Д.М.).

ІІІ місце в районних змаганнях з настільного тенісу посіли: Кондратенко О., Коденко Д., учні 9 класу; Земляк Ю., учениця 10 класу, Коденко А., учень 11 класу (вчитель Почупайлов Д.М.).

І місце в обласних змаганнях з велотуризму посів Северінов В., учень 11 класу (вчитель Почупайлов Д.М.).

Історія

ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії – Максимовський А., учень 10 класу (вчитель Гаман С.О.).

Біологія

3-4 місце в ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології – Чижик Н., учениця 11 класу (вчитель Путінцева А.І.).

Хімія

3 місце в ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії – Манжелій А., учениця 7 класу (вчитель Путінцева А.І.).

Математика

2 місце в ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики – Наріжний Богдан, учень 6-б класу (вчитель Кострова В.І.).

2 місце в ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики – Талаконніков Євген – учень 10 класу (вчитель Кострова В.М.).

Туризм:

- районні змагання з техніки пішохідного туризму – І місце;

- районні змагання зі спортивного орієнтування – ІІ місце;

- 1 місце районні змагання з велосипедного туризму;

-  І місце в XLVIIІ районних туристських змаганнях школярів (команда №1);

-  ІІ місце в XLVIIІ районних туристських змаганнях школярів (команда №2);

- І місце в змаганнях зі спортивного орієнтування на XLVIIІ районних змаганнях школярів (команда №1);

 - ІІ місце в змаганнях зі спортивного орієнтування на XLVIIІ районних змаганнях школярів (команда №2).

Ткаченко Анастасія –учениця 6-А  клас – ІІ місце в районному конкурсі малюнків «Творчість Т.Г. Шевченка очима дітей», присвяченого 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка.

Виховні заходи:

Обласний конкурс  «Доньки матері» (5 кл. Костіцина В.) - 1 місце в полуфіналі.

Районний конкурс «Чарівна панночка – 2014» ( 5 клас, Коба І.) в номінації “Міс привабливість”;

Весняні дзвіночки» - Мусинян Офелія — ІІ місце;

Пісенний конкурс «Перший крок» - Рєпко Марія, Рєпко Анастасія;

Районний конкурс “Щедрик” - ІІ місце (учні 6-б класу);

Нехай Денис - Районний конкурс “Найкращий читач року” - І місце;

Наріжний Богдан — Районний конкурс читців — ІІІ місце.

Панченко Альона — Конкурс “Літо — Міс -Харків -2014”.

Дошкільний підрозділ:

ІІ місце в районній Спартакіаді «Перший крок» (6 вихованців середньо-старшої групи).

 

Категорія: Навчально-виховна робота | Переглядів: 235 | Додав: Вадим | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Календар
«  Серпень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Copyright MyCorp © 2020
Конструктор сайтів - uCoz