П`ятниця, 02.10.2020, 00:53
Вітаю Вас Гість | RSS

Ков'язький навчально-виховний комплекс
(загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів –дошкільний навчальний заклад)
Валківської районної ради Харківської області

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 118
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » 2014 » Червень » 2 » Інформація про Ков’язький навчально-виховний комплекс
14:35
Інформація про Ков’язький навчально-виховний комплекс

Інформація

про Ков’язький навчально-виховний комплекс

(загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад)

Валківської районної ради Харківської області

Рік заснування


 

Навчальний заклад засновано у жовтні 1976 року, реорганізовано в НВК у 2012 році.

Директор закладу

Шаповал Наталія Григорівна, освіта вища, за фахом – учитель української мови та літератури, має ІІ кваліфікаційну категорію. Заклад очолює з 2013 року.

Контингент учнів

На 01.06.2014 року в НВК навчаються 226 учнів, із них: учнів 1-4-х класів – 105 осіб, 5-9-х класів – 105 осіб, 10-класу – 16 осіб.

Випускників 9 класу – 24 особи.

Випускників 11 класу – 20 осіб.

У дошкільному підрозділі налічується 41 дитина, з них: 21 – в середньо-старшій групі, 20 – у молодшій.

Мова навчання

Українська.

Профільне навчання

Навчально-виховний процес у старшій школі здійснюється за природничим профілем біолого-хімічного напряму (10 клас).

Педагогічний колектив

Педагогічний колектив нараховує 28 педагогічних працівників: 23 педагоги шкільного підрозділу та 5 вихователів дошкільного підрозділу.

Забезпечення харчуванням

Гарячим безкоштовним харчуванням на 99 % забезпечено учнів початкових класів (104 особи). За рахунок батьківської плати харчується 38 учнів.

Творчий потенціал

Педагогічний колектив працює над методичною темою: «Особистісно-орієнтована модель випускника школи в умовах запровадження Базового компоненту дошкільної освіти, нових Державних стандартів початкової, базової та повної загальної середньої освіти».

У 2013/2014 навчальному році проатестовано 4 учителі: Борщ С.Г., Войтенко О.О., Нехай О.В., Сагай В.В.

Гурткова робота

У 2013-2014 навчальному році працюють гуртки: спортивний «Футбол» (БДЮТ), «Велосипедний туризм», «Спортивний туризм» (Почупайлов Д.М.), «Спортивне орієнтування» «Пішохідний туризм» (Приходько М.М.) (ЦТКЕУМ), «Легка атлетика» (Титаренко С.М.).

Підвіз учнів та вчителів

До школи потребують  підвозу 44 учні та 5 вчителів. Підвіз здійснюється шкільним автобусом.

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів – 26 навчальних кабінетів, 2 комп'ютерних класи ( 8 ПК підключено до мережі Інтернет), спортивна зала, майстерня, їдальня, медичний кабінет, бібліотека з читальним залом.

Бібліотечний фонд налічує 19560 примірників художньої та навчальної літератури, періодичних видань 37 найменувань, електронних видань 28 найменувань.

Досягнення вихованців

Фізична культура

І місце в ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури посів Сизько В., учень 11 класу, ІІ місце – Земляк Ю., учениця 10 класу (вчитель Почупайлов Д.М.).

ІІІ місце в районних змаганнях з футболу «Шкіряний м’яч» серед учнів 2002 року народження (вчитель Почупайлов Д.М.).

ІІ місце в районних змаганнях з футболу «Шкіряний м’яч» серед учнів 2000 року народження (вчитель Почупайлов Д.М.).

ІІ місце в районних змаганнях з футболу серед 8-9 класів (вчитель Почупайлов Д.М.).

ІІІ місце в районних змаганнях з настільного тенісу посіли: Кондратенко О., Коденко Д., учні 9 класу; Земляк Ю., учениця 10 класу, Коденко А., учень 11 класу (вчитель Почупайлов Д.М.).

І місце в обласних змаганнях з велотуризму посів Северінов В., учень 11 класу (вчитель Почупайлов Д.М.).

Історія

ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії – Максимовський А., учень 10 класу (вчитель Гаман С.О.).

Біологія

3-4 місце в ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології – Чижик Н., учениця 11 класу (вчитель Путінцева А.І.).

Хімія

3 місце в ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії – Манжелій А., учениця 7 класу (вчитель Путінцева А.І.).

Математика

2 місце в ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики – Наріжний Богдан, учень 6-б класу (вчитель Кострова В.І.)

2 місце в ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики – Таллаконніков Євген – учень 10 класу (вчитель Кострова В.М.).

Туризм:

- районні змагання з техніки пішохідного туризму – І місце;

- районні змагання зі спортивного орієнтування – ІІ місце;

- 1 місце районні змагання з велосипедного туризму;

-  І місце в XLVIIІ районних туристських змаганнях школярів (команда №1);

-  ІІ місце в XLVIIІ районних туристських змаганнях школярів (команда №2);

- І місце в змаганнях зі спортивного орієнтування на XLVIIІ районних змаганнях школярів (команда №1);

 - ІІ місце в змаганнях зі спортивного орієнтування на XLVIIІ районних змаганнях школярів (команда №2).

Дошкільний підрозділ:

ІІ місце в районній Спартакіаді «Перший крок» (6 вихованців середньо-старшої групи).

Информация

о Ковяжском учебно-воспитательном комплексе (общеобразовательной школе І-ІІІ ступеней – дошкольном учебном заведении) Валковского районного совета Харьковской области

Год основания


 

Учебное заведение основано в октябре 1976 года, реорганизовано в УВК в 2012 году.

Директор заведения

Шаповал Наталия Григорьевна, образование высшее, по специальности учитель украинского языка и литературы, имеет ІІ квалификационную категорию. Заведение возглавляет с 2013 года.

Контингент учеников


 

На 01.06.2014 году в УВК обучаются 226 учеников, из них: учеников 1-4-х классов – 105 человек, 5-9-х классов – 105 человек, 10 класса – 16 человек.

Выпускников 9 класса – 24 человека.

Выпускников 11 класса – 20 человек.

В дошкольном подразделении насчитывается 41 ребенок  (2 группы), из них: 21 – в средне-старшей группе, 20 – в младшей.

Язык обучения

Украинский.

Профильное обучение

Учебно-воспитательный процесс в старшей школе осуществляется по биолого-химическому направлению естественного профиля (10 класс).

Педагогический коллектив

Педагогический коллектив насчитывает 28 человек: 23 педагога, 5 воспитателей.

Обеспечение питанием

Горячим бесплатным питанием на 99 % обеспечены ученики начальных классов (104 человека). За счет родительской платы питаются 38 учеников.

Творческий потенциал


 


 

Педагогический коллектив работает над методической темой: «Личностно-ориентированная модель выпускника школы в условиях внедрения Базового компонента дошкольного образования, новых Государственных стандартов начального, базового и полного образования».

В 2013/2014 учебном году атестованы 4 учителя:

Борщ С.Г., Войтенко О.А., Нехай О.В., Сагай В.В.

Работа кружков

В заведении работают кружки: спортивный «Футбол» (ДДЮТ), «Спортивный туризм», «Велосипедный туризм» (Почупайлов  Д.Н.), «Спортивное ориентирование», «Пешеходный туризм» (ЦТКЭУМ) (Приходько Н.Н.), «Легкая атлетика»(Титаренко С.Н.).

Подвоз учеников и учителей

К учебному комплексу подвозятся 44 ученика и 5 учителей. Подвоз осуществляется школьным автобусом.

Материально-техническое обеспечение

К услугам учеников 26 учебных кабинетов, 2 компьютерных класса (8 ПК подключены к сети Интернет), спортивный зал, мастерская, столовая, медицинский кабинет, библиотека с читальным залом.

Библиотечный фонд насчитывает 19560 экземпляров художественной и учебной литературы, периодических изданий 37 наименований, электронных – 28 наименований.

Достижения воспитанников

   


 


 


 


 


 

Физическая культура

І место во ІІ этапе Всеукраинской ученической олимпиады по физической культуре занял Сизько В., ученик 11 класса, ІІ место заняла Земляк Ю., ученица 10 класса (учитель Почупайлов Д.Н.).

ІІІ место в районных соревнованиях по футболу на приз клуба «Кожаный мяч» среди учеников 2002 года рождения (учитель Почупайлов Д.Н.).

ІІ место в районных соревнованиях по футболу на приз клуба «Кожаный мяч» среди учеников 2000 года рождения (учитель Почупайлов Д.Н.).

ІІ место в районных соревнованиях по футболу среди учеников 8-9 классов (учитель Почупайлов Д.Н.).

ІІІ место в районных соревнованиях по настольному теннису заняли: Кондратенко Д., Коденко Д., 9 класс; Земляк Ю., 10 класс, Коденко А., 11 класс (учитель Почупайлов Д.Н.).

І место в областных соревнованиях по велотуризму занял Северинов В., ученик 11 класса (учитель Почупайлов Д.Н.).

История

ІІ место во ІІ этапе Всеукраинской ученической олимпиады по истории – Максимовский А., ученик 10 класса (учитель Гаман С.А.).

Биология

3-4 место во ІІ этапе Всеукраинской ученической олимпиады по биологии – Чижик Н., ученица 11 класса (учитель Путинцева А.И.).

Химия

3 место во ІІ этапе Всеукраинской ученической олимпиады по химии – Манжелей А., ученица 7 класса (учитель Путинцева А.И.).

Математика

2 место во ІІ этапе Всеукраинской ученической олимпиады по математике – Нарижный Богдан, ученик 6-б класса (учитель Кострова В.Н.)

2 место во ІІ этапе Всеукраинской ученической олимпиады по математике – Таллаконников Евгений – ученик 10 класса (учитель Кострова В.Н.).


 

Туризм:

  • районные соревнования по технике пешеходного туризма – І место;
  • районные соревнования по спортивному ориентированию – ІІ место.

- 1 место районные соревнования по велосипедному туризму;

-  І место в XLVIIІ районных туристических соревнованиях учащихся (команда №1);

-  ІІ место в XLVIIІ районных туристических соревнованиях учащихся (команда №2);

- І место в соревнованиях со спортивного ориентирования на XLVIIІ районных соревнованиях учащихся(команда №1);

 - ІІ место в соревнованиях со спортивного ориентирования на XLVIIІ районных соревнованиях учащихся (команда №2).

Дошкольное подразделение:

ІІ место в районной Спартакиаде «Первый шаг» (6 воспитанников средне-старшей группы).


 


 

Категорія: Навчально-виховна робота | Переглядів: 381 | Додав: Вадим | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Календар
«  Червень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Copyright MyCorp © 2020
Конструктор сайтів - uCoz