Середа, 05.08.2020, 01:54
Вітаю Вас Гість | RSS

Ков'язький навчально-виховний комплекс
(загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів –дошкільний навчальний заклад)
Валківської районної ради Харківської області

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 117
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Розклад роботи гуртків та факультативів

Гурток « Українська народна іграшка»,  який працює

 на базі  Валківського районного ЦТКЕУМ

Валківської районної ради Харківської області

2017/2018 н.р.

1 група

Графік роботи гуртка:     середа  14.00 - 16.00

2 група                                           

Графік роботи гуртка:     вівторок  15.00 - 17.00

                                               четвер    15-00 – 17.00

Керівник гуртка :          ___________       Пилипенко Світлана Віталіївна

 

 

Гурток «Юний стрілець»,  який працює

 на базі  Валківського районного ЦТКЕУМ

Валківської районної ради Харківської області

2017/2018 н.р.

Графік роботи гуртка:     вівторок 15.45. – 17.45

Керівник гуртка :          ___________ Приходько Микола Миколайович

 

 

Гурток «Спортивне орієнтування »,  який працює

 на базі  Валківського районного ЦТКЕУМ

Валківської районної ради Харківської області

 2017/2018 н.р.

 

Графік роботи гуртка:     субота 10.00 – 14.00

Керівник гуртка :          ___________ Приходько Микола Миколайович

 

 

 

Гурток «Сокіл (Джура»,  який працює

 на базі  Валківського районного ЦТКЕУМ

Валківської районної ради Харківської області

 2017/2018 н.р.

Графік роботи гуртка:     четвер 15.45 – 17.45

                                            п’ятниця 15.45 – 17.45

Керівник гуртка :          ___________ Приходько Микола Миколайович

 

 

Гурток «Історичне краєзнавство»,  який працює

 на базі  Валківського районного ЦТКЕУМ

Валківської районної ради Харківської області

 2017/2018 н.р.

Графік роботи гуртка:     субота 10.00 – 13.00

Керівник гуртка :          ___________ Гаман Світлана Олексіївна

 

 

 

Гурток «Юний еколог»,  який працює

 на базі  БДЮТ

Валківської районної державної адміністрації  Харківської області

 2017/2018 н.р.

Графік роботи гуртка:     п’ятниця  15.45 – 17.45

Керівник гуртка :          ___________ Путінцева Алла Іванівна

 

             

                   Графік логопедичних занять з учням Ковязького НВК на 2017-2018 н.р.

Час

Понеділок

Середа

П'ятниця

9.00-9.45

 

 

9.00-9.20 (розвиток мовлення 7 кл., Симоненко К.)

9.55-10.40

ФФНМ 1 гр. 1 кл

1.Бондаренко А.

2.Войтенко В.

3.Клочко І.

4. Колотило А.

5. Костенко К.

6.Котковець Ю.

7. Макаренко Б.

8. Овсянніков Я.

9. Флячинська Д.

10. Холод М.

11.Романеко І.

12.Гурбанова Д.

 

 

11.00-11.45

Вади читання і письма 2-б кл.

1.Козинець А.

2. Коваль П.

3. Офій Д.

4. Головко С.

5. Сухарєв В.

 

Вади читання і письма 2-б кл.

1.Козинець А.

2. Коваль П.

3. Офій Д.

4. Головко С.

5. Сухарєв В.

 Через тиждень розвиток мовлення 4-кл.Павлій О. (1 тиждень)

12.05-12.50

Вади читання і письма 2-а кл.

  1. Боцула А.
  2. Половик Ю.
  3. Кривошеєв С.
  4. Титаренко К.

 

 

Вади читання і письма 2-а кл.

Боцула Н

Половик Ю

Кривошеєв С

Титаренко К

 

ФФНМ 2 гр.1 кл

  1. Верещака С.
  2. Гаврильченко Н.
  3. Куриленко К.
  4. Маманович Г.
  5. Павлій П.
  6. Шигапов Б.
  7. Фесенко Р.

Через тиждень розвиток мовлення 4-кл.Павлій О. (2 тиждень)

13.00-13.45

ФФНМ 2 гр.1 кл.

  1. Верещака С.
  2. Гаврильченко Н.
  3. Куриленко К.
  4. Маманович Г.
  5. Павлій П.
  6. Шигапов Б.
  7. Фесенко Р.

 

Розвиток мовлення 4 кл. Павлій О.

ФФНМ 1 гр. 1 кл.

  1. Бондаренко А.
  2. Войтенко В.
  3. Клочко І.
  4. Колотило А.
  5. Костенко К.
  6. Котковець Ю.
  7. Макаренко Б.
  8. Овсянніков Я.
  9. Флячинська Д.
  10. Холод М.
  11. Романенко І.

 

Розвиток мовлення 4 кл. Павлій О.

Вади читання і письма 3 кл.

  1. Деркач Б.
  2. Луценко М.
  3. Парфенов Д.
  4. Половик І.

 

14.15-14.35

Корекція мовлення (3 кл. Степаненко В.)

15.05-15.25 - через тиждень (корекція мовлення/логоритміка 3-кл. Степаненко В.)

15.55-16.15  (корекція мовлення 3 кл. Степаненко В.)

Пошук
Календар
«  Серпень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Copyright MyCorp © 2020
Конструктор сайтів - uCoz