Четвер, 28.03.2024, 16:12

Головна » 2013 » Листопад » 12 » Про відповідальність за збереження життя та здоров’я учасників навчально-виховного процесу у закладі на 2013/2014 навчальний рік

Ков’язький навчально-виховний комплекс

(загальноосвітня школа І-ІІІ  ступенів – дошкільний навчальний заклад)

НАКАЗ

03.09.2013                                            Ков’яги                                                № 134

Про відповідальність за збереження

життя та здоров’я учасників

навчально-виховного процесу

у закладі на 2013/2014 навчальний рік

На виконання статті 26., статті 51 Закону України «Про освіту», з метою забезпечення у закладі безпечних умов для проведення уроків, позакласних та позашкільних заходів, реалізації Положення про охорону праці в закладі, дотримання правил з безпеки життєдіяльності, техніки безпеки

НАКАЗУЮ:

1.       Данильченко Ю.О., відповідальній за охорону праці в закладі, Гончаренко О.О., завгоспу:

1.1.Організувати вивчення педагогічними працівниками і працівниками обслуговуючого персоналу закладу Інструкції з техніки безпеки та посадових обов’язків, у своїй практичній діяльності керуватися визначеним Положенням.

1.2. Щоденно контролювати виконання правил та інструкцій з техніки безпеки, безпеки життєдіяльності на кожному робочому місці.

2.                 Призначити відповідальними за створення здорових і безпечних умов здійснення навчально-виховного процесу, дотримання правил охорони праці, норм виробничої та санітарної безпеки, під час проведення позакласних заходів ДАНИЛЬЧЕНКО Ю.О., заступника з навчально-виховної роботи, ГОНЧАРЕНКО О.О., завгоспа.

3.                 Інструктаж з техніки безпеки та безпеки життєдіяльності проводити до встановлених термінів з обов’язковою реєстрацією його у відповідних документах:

-               у класних журналах ( уразі проведення занять згідно навчальних програм);

-               у спеціальному журналі відповідно до виду інструктажу.

4. Працівникам закладу:

4.1. Ретельно дотримуватись правил з техніки безпеки, виконувати пункти даного наказу, забезпечувати безпечне перебування учнів те вихованців у закладі та поза його межами.

4.2. Про кожен нещасний випадок терміново повідомляти директора закладу.

5. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор _______________Н.Г.Шаповал

Категорія: Накази | Переглядів: 1129 | Додав: koviahy | Рейтинг: 0.0/0