П`ятниця, 19.04.2024, 17:01

Головна » 2013 » Листопад » 12 » Про організацію роботи з протипожежної безпеки
Про організацію роботи з протипожежної безпеки

Ков’язький навчально-виховний комплекс

(загальноосвітня школа І-ІІІ  ступенів – дошкільний навчальний заклад) Валківської районної ради Харківської області

Н А К А З

02.09.2013                                         Ков'яги                                               129

Про організацію роботи

з протипожежної безпеки

На виконання Закону України "Про пожежну безпеку із змінами і доповненнями, внесеними Законами України від 05.11.1997 р. № 618/97-ВР, від 18.11.1997 р. № 642/97-ВР, Типового Положення про інструктажі, спеціальні навчання на перевірку знань з питань пожежної безпеки на підприємствах, в установах та організаціях України від 29.09.2003 р. № 368, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 11.12.2003 р. №1148/8469 та з метою якісної організації роботи з питань пожежної безпеки у 2013/2014 навчальному році

НАКАЗУЮ:

1.     Відповідальній за охорону праці  в закладі  Данильченко Ю.О.:

1.1. Проводити інструктажі з пожежної безпеки з працівниками навчально-виховного комплексу  та новоприбулими учнями:

- вступний – у день прибуття педагогічних працівників та учнів;

- первинний – з усіма працівниками до початку занять.

03.09.2013

- повторний – з усіма працівниками на робочому місці.

Один раз у квартал

Перевіряти журнали реєстрацій інструктажів з безпеки життєдіяльності, де ведуться записи перед проведенням практичних робіт у лабораторіях та майстерні.

Протягом року

2.           Відповідальним особам за протипожежну безпеку у навчальних кабінетах:

2.1. Суворо дотримуватись правил пожежної безпеки під час проведення навчально-виховного процесу.

Слідкувати за справністю в кабінетах електричних розеток, вимикачів, технічних засобів навчання.

Категорично забороняється використовувати саморобні подовжувачі, електрообігрівачі, несправні розетки та будь-які електроприлади, не повязані з навчально-виховним процесом.

Постійно

3.                 Класним керівникам і класоводам:

3.1.          Проводити вступний інструктаж з учнями класу перед початком занять кожного семестру.

3.2.          Проводити планові бесіди з пожежної безпеки згідно графіка бесід з безпеки життєдіяльності.

3.3.          Проводити з батьками учнів щодо дотримання правил пожежної безпеки вдома як дорослими, так і дітьми.

Класні батьківські збори, протягом року

4.        Гончаренку О.О. – завгоспу :

4.1.          Проводити з працівниками обслуговуючого персоналу цільові інструктажі з пожежної безпеки у разі виконання ними тимчасових протипожежних робіт (зварювання, розігрівання, тощо).

За день до виконання робіт

4.2.          Вести журнал інвентаризації первинних засобів пожежегасіння у закладі.

Постійно

4.3.          Контролювати стан пожежної безпеки у закладі.

Постійно

4.4.          Взяти під особистий контроль збереження первинних засобів пожежегасіння, які знаходяться на пожежному щитку.

Постійно

4.5.          Слідкувати за дотриманням вільного доступу до евакуаційних виходів закладу.

Постійно

4.6.          Слідкувати за наявністю ключів від евакуаційних виходів на загальному стенді.

Постійно

5.        У разі виникнення НС діяти згідно встановленню заходів та порядку евакуації по закладу.

Постійно

6.        Призначити відповідальною за протипожежну безпеку під час проведення виховних заходів Токар А.А. та Косюк Л.С. – заступників директора з виховної роботи.

7.        Косюк Л.С., заступнику директора з виховної роботи (дитячий підрозділ)

7.1.          Проводити роботу з персоналом  щодо дотримання правил протипожежної безпеки.

7.2.          Слідкувати за дотриманням вільного доступу до евакуаційних виходів дошкільного закладу.

7.3.          Контролювати стан пожежної безпеки у дитячому навчальному закладі.

Постійно

8.        Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор школи                           Н.Г.Шаповал
Категорія: Накази | Переглядів: 1564 | Додав: koviahy | Рейтинг: 0.0/0