П`ятниця, 22.03.2019, 11:16
Вітаю Вас Гість | RSS

Ков'язький навчально-виховний комплекс
(загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів –дошкільний навчальний заклад)
Валківської районної ради Харківської області

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 111
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Інформація про НВК

  Інформація

про Ков’язький навчально-виховний комплекс

(загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад)

Валківської районної ради Харківської області

Рік заснування

Навчальний заклад засновано у жовтні 1976 року, реорганізовано в НВК у 2012 році.

Директор закладу

Юдіна Світлана Федорівна, освіта вища, за фахом – учитель початкового навчання вищої категорії. Заклад очолює з 2018 року.

Контингент учнів

На 01.10.2018 року в НВК навчається 244 учнів, з них: учнів 1-4 класів - 109, 5-9 класів – 113, 10-11 класів – 22 учнів.

У дошкільному підрозділі налічується 32 дітей, з них: 21 –  у середньо-старшій групі,11 – у молодшій групі.

Мова навчання

Українська.

Профільне навчання

Навчально-виховний процес у старшій школі здійснюватиметься за універсальним профілем у 10-11класах.

Педагогічний колектив

Колектив нараховує 29 педагогів: 25 педагогів шкільного підрозділу, з них: 1 вчителі-логопеди; 4 вихователі дошкільного підрозділу. З них 26 – мають вищу педагогічну освіту, 3 – незакінчену вищу (бакалавр). Вищу категорію мають – 3 чол., І кваліфікаційну категорію – 11, ІІ кваліфікаційну категорію - 9, категорію «спеціаліст» - 6.

Забезпечення харчуванням

Загальна кількість дітей, які отримують безкоштовне харчування __120 (108 (1-4 класи); 12 (5-10 кл.)чол. ( станом на 01.10.2018).

Із них:

2.1. Дітей пільгових категорій 42 (30 – 1-4 кл. )_чол., а саме:

- Дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування   __2 (0 - 1-4 кл.) чол.

- Дітей із малозабезпечених сімей __1 (1 - 1-4 кл.)___ чол.

- Дітей, що постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС  _1 (1 - 1-4 кл.)_ чол.

- Інші категорії (вказати): 38 ( 28 - 1-4 кл.)_чол.

          - дітей - напівсиріт                               __0 (0-1-4 кл.)_ чол.

          -дітей одиноких матерів                       _6 (6 - 1-4 кл.)_ чол.

          -дітей з багатодітних сімей                    _15 (15 -1-4 кл.) чол.

          -діти з інвалідністю                                 _1 (1 - 1- 4 кл.) чол.

                      - діти учасників бойових дій                  _16 (6 - 1-4 кл.)_ чол.

За рахунок батьківської плати харчуються 38 учнів 5-10 класів.

 

В дошкільному закладі вихованців пільгової категорії -10.

 З них охоплені пільговим харчуванням – 9 дітей (6 - діти з багатодітних родин, 3- діти учасників АТО); 1 – діти внутрішньо переміщених осіб).

Творчий потенціал

Педагогічний колектив працює над методичною темою: «Розвиток професійної компетентності педагога щодо формування ціннісних орієнтацій особистості у сучасному освітньому просторі на основі педагогіки партнерства та принципу дитиноцентризму».

Єдина педагогічна тема закладу: «Підвищення якості навчання і виховання в умовах упровадження нових Державних стандартів початкової, базової та повної загальної середньої освіти та підвищення професійної компетентності педагогів».

 

Виховна тема закладу: формування активної життєвої позиції учнів в системі особистісно-орієнтованого навчання.

У 2017/2018 навчальному році планують пройти атестацію 10 педагогів, з них: 3 вихователів, 2 заступники директора з виховної роботи, 4 вчителі -предметники, 1 практичний психолог.

Гурткова робота

У 2017-2018 навчальному році організовано роботу 8 гуртків:»Джура», «Спортивне орієнтування», «Юний стрілець» (Приходько М.М.), «Історичне краєзнавство» (Гаман С.О.) «Народна іграшка» (2 групи) Пилипенко С.В. (ЦТКЕУМ) , “Хореографічний”(3 групи) (Звоновська С.Л.) (БДЮТ), «Аеробіка», «Образотворче мистецтво» (Богатир А.А.).

2 команди хлопців відвідують секцію «Футбол» від Валківської ДЮСШа.

З 18 жовтня 2017р., працює філіал Художньої школи мистецтв (три класи, керівник Коваль О.Ю.).

Підвіз учнів та вчителів

До НВК потребують підвозу 46 учнів та 2 вчителів. Підвіз здійснюється шкільним автобусом.

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів – 26 навчальних кабінетів, 2 комп'ютерних класи ( 17 ПК підключено до мережі Інтернет), спортивна зала, майстерня, їдальня, актова зала, медичний кабінет, бібліотека з читальним залом, тренажерний, спортивний та дитячий майданчики. Бібліотечний фонд налічує 18430 примірників художньої та навчальної літератури (художньої дітератури – 11507, підручників – 6923), періодичних видань 37 найменувань, електронних видань 28 найменувань.

Досягнення учнів та вихованців за 2017/2018 н. р.

Щорічно учні школи беруть участь у районних (обласних, всеукраїнських) олімпіадах з навчальних дисциплін, у спортивних змаганнях та виховних заходах, виборюють призові місця:

НАВЧАННЯ

 

І місце в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики серед учнів 8 класів посів Більський В. (вчитель Конотоп Л.В.).

І місце в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії серед учнів 8 класів посів Більський В. (вчитель Путінцева А.І.).

ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики серед учнів 8 класів посів Більський В. (вчитель Конотоп Л.В.).

ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії серед учнів 8 класів посів Більський В. (вчитель Борщ С.Г.).

ІІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики серед учнів 8 класів посів Більський В. (вчитель Конотоп Л.В.).

 

ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури  серед учнів 8 класів посіла Мороз К. (вчитель Шаповал Н.Г.).

 

ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії серед учнів 9 класів посів Яковлєв Б. (вчитель Борщ С.Г.).

 

ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики серед учнів 9 класів посів Лойко Д. (вчитель Кострова В.М.).

 

ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії серед учнів 10 класів посів Школьник В. (вчитель Гаман С.О.).

 

ІІ місце в районному конкурсі «Екологічний бумеранг» посіла команда закладу у складі учнів 9 класу (вчитель Борщ С.Г.).

  1. Салащенко Д.
  2. Яковлєв Б.
  3. Яковлєв А.

 

ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ

 

ІІІ місце у районному етапі Всеукраїнських змагань з футболу «Шкіряний м’яч» серед хлопців 2004 року народження посіла команда хлопців у складі (вчитель Приходько М.М.):

  1. Семененко Р. – 8 клас
  2. Камишан В. – 8 клас
  3. Савченко В. – 8 клас
  4. Логоха В. – 7 клас
  5. Камишан Д. – 7 клас
  6. Пересада О. – 7 клас
  7. Офій Д. – 7 клас

 

ІІІ місце у районному етапі Всеукраїнських змагань з футболу «Шкіряний м’яч » серед хлопців 2007 року народження посіла команда хлопців у складі (вчитель Приходько М.М,):

  1.  Любащенко Б. – 5 клас
  2. Поздняков С. – 5 клас
  3. Нехай Я. – 5 клас
  4. Савченко М. – 4 клас
  5. Дмітрієв Д. – 3 клас
  6. Войтенко Б. – 3 клас
  7. Лозко В. – 3 клас

ІІ місце у відкритому чемпіонаті Валківської районної ДЮСШ «Спорт для всіх» з футзалу серед дітей 2003-2004 р.н. (вчитель Приходько М.М.):

  1. Яковлєв Богдан – 9 клас
  2. Яковлєв Антон – 9 клас
  3. Салащенко Дмитро – 9 клас
  4. Семененко Р. – 8 клас
  5. Камишан В. – 8 клас
  6. Бердник Антон – 8 клас
  7. Бердник Андрій – 8 клас

ІІІ місце в районному етапі Всеукраїнських дитячих спортивних ігор «Старти надій».

1.Офій Дмитро- 7 клас

2.Логоха Владислав- 7 клас

3.Временко Віталій- 7 клас

4. Дмітрієв Денис- 7 клас

5. Салащенко Микола- 7 клас

6. Логоха Богдан- 7 клас

7. Вокзальний Максим- 7 клас

8. Савченко Тетяна-7 клас

9. Кедеш Аліна- 7 клас

10. Козинець Яна-6 клас

11.Попова Анастасія- 6 клас

12.Пересада Ірина- 6 клас

 

ІІІ місце в обласному етапі ВсеукраїнськихДитячих спортивних ігор «Старти надій».

1.Офій дмитро- 7 клас

2.Логоха Владислав- 7 клас

 

ІІІ місце у районному етапі Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт 2018» серед учнів закладів середньої освіти району, з комплексної естафети.                        

ІІ місце у Районному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

ІІ місце в конкурсі «Впоряд» у Районному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

І місце в конкурсі «Трейл-орієнтування» у Районному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

І місце в конкурсі «Рятівник» у Районному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

І місце в конкурсі «Відун» у Районному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

 І місце в конкурсі «Квест» у Районному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

 (вчителі Приходько М.М., Гаман С.О., Макаренко В.М., Борщ С.Г.):

  1. Яковлєв Богдан – 9 клас
  2. Яковлєв Антон – 9 клас
  3. Лойко Денис – 9 клас
  4. Костіцина Валерія – 9 клас
  5. Шатравка Аліна – 10 клас
  6. Сокольвяк Катерина – 10 клас
  7. Ортинська Дарія – 10 клас
  8. Коваль Віталій – 10 клас

 

ТУРИЗМ, КРАЄЗНАВСТВО

ІІІ місце у районних змаганнях з краєзнавчого практикуму – старша  команда закладу (вчителі Приходько М.М., Гаман С.О., Путінцева А.І., Борщ С.Г.):

Склад команди:

1.Яковлєв Богдан – 9 клас

2.Яковлєв Антон – 9 клас

3.Салащенко Дмитро – 9 клас

4.Лойко Денис – 9 клас

5.Шатравка Аліна – 10 клас

6.Трохименко Марія – 9 клас

 

І місце у районних змаганнях з краєзнавчого практикуму  – середня вікова  команда закладу. (вчителі Приходько М.М., Гаман С.О., Путінцева А.І., Борщ С.Г.):

Склад команди:

1.Більський Владислав –8  клас

2.Семененко Роман – 8 клас

3.Бердник Антон – 8 клас

4.Болтинкова Яна – 8 клас

5.Назарько Юлія  – 8 клас

6.Глечковська Юлія  – 8 клас

 

І місце в районних змаганнях зі спортивного орієнтування (вчитель Приходько М.М.):

Склад команди, результати в особистому заліку:

  1. Більський Владислав –8  клас (1 місце)
  2. Семененко Роман – 8 клас (10 місце)
  3. Бердник Антон – 8 клас (9 місце)
  4. Болтинкова Яна – 8 клас (2 місце)
  5. Яковлєв Богдан – 9 клас (1 місце)
  6. Яковлєв Антон – 9 клас (12 місце)
  7. Салащенко Дмитро – 9 клас (5 місце)
  8. Логоха Владислав – 7 клас (6 місце)
  9. Шатравка Аліна – 10 клас (2 місце)
  10. Костіцина Валерія – 9 клас (1 місце)
  11. Барбалат Сергій – 7 клас (8 місце)
  12. Вокзальний Максим – 7 клас (1 місце)

 

І місце в районних змаганнях зі змагань з техніки пішохідного туризму(вчитель Приходько М.М.) старша команда:

  1. Яковлєв Богдан – 9 клас\
  2. Яковлєв Антон – 9 клас
  3. Салащенко Дмитро – 9 клас
  4. Лойко Денис – 9 клас
  5. Шатравка Аліна – 10 клас
  6. Костіцина Валерія – 9 клас

 

І місце в районних змаганнях зі змагань з техніки пішохідного туризму(вчитель Приходько М.М.) молодша команда:

  1. Більський Владислав –8  клас
  2. Семененко Роман – 8 клас
  3. Болтинкова Яна – 8 клас
  4. Бердник Антон – 8 клас
  5. Камишан В. – 8 клас
  6. Трохименко Марія – 9 клас

І місце з велосипедного туризму (вчитель Приходько М.М.) молодша команда 1.

  1. Камишан Вадим-8 клас
  2. Бердник Антон- 8 клас
  3. Бердник Андрій- 8 клас
  4. Сухарєв Володимир-8 клас
  5. Болтенкова Яна-8 клас
  6. Панченко Альона- 8 клас

ІІІ  місце з велосипедного туризму (вчитель Приходько М.М.) молодша команда 2

1.Бриль Денис- 6 клас

2.Логоха Владислав- 7 клас

3.Сергієнко Давид- 6 клас

4.Степаненко Ростислав- 6 клас

5. Пересада Ірина- 6 клас

6.Козинець Яна- 6 клас

 

Директор                                                                     С.Ф.Юдіна

 

Пошук
Календар
«  Березень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Copyright MyCorp © 2019
Конструктор сайтів - uCoz